Test o tajemniczym ogrodzie

Pobierz

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. PYTANIA OTWARTE 1.. Mary i Colin symbolizują dzieci początkowo osamotnione, zaniedbane emocjonalnie przez rodziców, nie obdarzone miłością, której potrzebują, a przez to odpowiadające światu swoim nieznośnym stylem bycia i zachowania.Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Po jej odejściu Mary poczuła się osamotniona i wyszła do ogrodu wcześniej niż zazwyczaj.. Wykazał się ogromnym uporem i konsekwentnie ćwiczył , dzięki czemu jego osłabione ciągłym leżeniem nogi, stały się silne.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!9.. Mark Twain Przygody Tomka Sawyera.Tajemniczy ogród (ang. The Secret Garden) - powieść dla dzieci autorstwa Frances Hodgson Burnett, po raz pierwszy opublikowana w 1911 roku.Przed wydaniem publikowana w odcinkach w The American Magazine.. Sielankowa opowieść o samouzdrowieniu jest współcześnie uważana za najlepszą powieść tej autorki i zaliczana do klasyki literatury dziecięcej.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. O kawałek ziemi 5.Kiedy po raz pierwszy Mary spotkała swego wuja?.

Podczas pierwszego spaceru po ogrodzie b. Zaraz po przyjeździe c.

Rudyard Kipling Księga dżungli.. 1-22 2021-01-14 14:25:46Najistotniejszy motyw, zaraz po motywie ogrodu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poznała ją w teatrze b.Temat: '"Tajemniczy ogród" - opowieścią o przyjaźni, która odmieniła losy bohaterów.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNieznośny i władczy c.. .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dodawaj wpisy.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .tajemniczy ogród.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Już pierwszego dnia pobytu w tajemniczym ogrodzie stanął o własnych siłach.. Zapisuj ulubione.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Po miesiącu pobytu w jego domu 6.Skąd pani Medlock znała matkę Dicka?. Gdzie Colin stawiał pierwsze kroki gdy już mógł chodzić?. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. (Tajemniczy ogród)Zadanie: napisz o przyjazni colina i mary z lektury Rozwiązanie:mary i colin bohaterowie ,,tajemniczego ogrodu ,, zaprzyjażniają się z sobą spędzają dużo czasu w ogrodzie gdzie sie bawią sadzą w nim różne kwiaty i porządkuja go mimo, że każde z nich jest inne, lubią się mary opowiada chłopcu o indiach i .o nikogo..

Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Sympatyczny i hojny 4.O co Mary poprosiła wuja?. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. 2018-02-24 13:02:32 Jakie zwierzęta występują w książce tajemniczy ogród ?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTest: test o lekturze tajemniczy ogród Opis testu: odpowiedz na pytania Liczba pytań: 10 Poziom: Średni Rozwiązany: 56 razy Średnia ocena:to może ich poszukaj!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test z lektury.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Zawiera 16 pytań.. Kiedy cholera wybuchła, każdy zdawał się myśleć tylko o sobie.Służąca obiecała, że porozmawia o tym z mamą, ponieważ zaraz po śniadaniu wybierała się do domu..

Czy rozpoznasz czarne charaktery Disneya w mase... Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189940.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Rozwiąż test!1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Udostępnij.. Kto był pierwszym pomocnikiem Mary w przywracaniu tajemniczego ogrodu do życia?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Zarejestruj się!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. 5 zdań 2021-01-15 19:01:39; Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. werindaxd 5 lat temu.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.. - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować..

Zagrajmy w grę, którą przygotowała dla Was PatrycjaJakich kwiatów było najwięcej w tajemniczym ogrodzie?

Szukaj.. 2009-10-28 17:57:02Przeczytaj i odpowiedz na pytania : 2021-01-18 20:10:38 Polski, przeczytaj i odpowiedz na pytania 2021-01-18 19:59:12; Odpowiedz na pytanie: Jakie wydarzenia w historii chciałabyś zobaczyć na własne oczy, w jakich czasach chciałabyś wylądować i dlaczego właśnie tam.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Postanowił wyzdrowieć, aby odzyskać miłość ojca.. Kto odkrył, że dzieci dostały się wbrew zakazowi do tajemniczego ogrodu?Co sądzisz o książce,, Tajemniczy ogród "?. tajemniczy ogród.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Wybierz outfit na każdą okazję, a ja powiem Ci,.. Obserwuj autorów.. Skomentuj.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Test wiedzy o tajemniczym ogrodzie.. 2010-10-22 16:57:18 Co podobało ci się w książce tajemniczy ogród ?. Mamy w utworze do czynienia z kilkoma obrazami dziecka.. Rozdział 10.. O zabawki b. O sukienki c..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt