Mikołajek test podsumowujący pdf

Pobierz

Uciekł z domu.. .Kochani Uczniowie To tutaj znajdziecie materiały, które pomogą Wam w nauce, poszerzą zainteresowania, może zafrapują lub zainteresują.. Przy każdym poleceniu podano liczbę punktów możliwą do uzyskania za prawidłową odpowiedź.. Rok szkolny 2020/2021 - Historia (Sławomir Kita) Test z historii z rozdziału II Klasa 6a / 4 tydzień 09-13 listopada 2020 r. Klasa 6b / 4 tydzień 09-13 listopada 2020 r. Klasa 6a / 3 tydzień 03-06 listopada 2020 r. Klasa 6b / 3 tydzień 03-06 listopada 2020 r. W czym przyszedł Godfryd do szkoły w dniu, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa?. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. Zablokuj Zgłoś .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań.. Alcest bił po głowie nimi Kleofasa, bo ten powiedział, Ŝe wygl ąda z kwiatami jak głupek.. Ananiasz nie wydawał się zbyt zadowolony, że przyszedłem, podał mi rękę, taką miękką, jak żaba.Download Full PDF Package.. Nocował w domu Euzebiusza.. Po wypełnieniu testu kliknij "continue" a zostaniesz przekierowany do testu z prawidłowymi odpowiedziami [pierwsze w kolejności] oraz odpowiedziami, których udzieliłeś.. Zablokuj Zgłoś..

!Test podsumowujący do rozdziału III 19.01.2021r.

Umieść we właściwych miejscach tablicy genealogicznej pierwszych Piastów odpowiednich władców.. Na pewno jednak pokierują Waszą nauką.. 30 seconds .Mikołajek wyjął ze skarbonki pieniądze i kupił mamie kwiaty.. czemu masz tak mało serc ?. Przed każdą lekcją znajdziecie dokładne informacje, dotyczące materiału, który trzeba opanować.. Mikołajek test online.Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5. slodka_cleo • 3 lata temu.. Bo jest to strona z OKejem.. Teraz, test z rozdziału III do podręcznika Wczoraj i Dziś wyd.. Zarejestruj się i pobierz ebooka całkowicie za darmo.. Ananiasz przyszedł, tak samo śmiesznie ubrany: miał aksamitne spodenki, białe skarpetki i jakieś dziwne czarne sandałki, bardzo błyszczące.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Do wyboru masz 3 odpowiedzi, z czego tylko 1 jest poprawna.. Jak wiecie, nasza strona jest objętaNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Po drodze Mikołajek spotkał Euzebiusza - poło Ŝył kwiaty na chodniku i zacz ęli gra ć w kulki, przy sprzeczce pchn ął Mikołajka i ten usiadł na kwiaty .Katalog darmowych ebooków w formatach Epub, Mobi Kindle, PDF..

Z wizytą w Soplicowie Test podsumowujący - wersja A Klucz odpowiedzi do zadańPrzyszedł twój przyjaciel, Mikołajek!

Zapisz literę "A" w kratce obok wydarzenia najwcześniejszego, a literę "B" - przy…AUDIOBOOK Mikołajek - Rene Gościnny (Lektura Szkolna klasa 4) Rozdział 4 za darmo.Pobierz Audiobooka (całość - download) ️ b. Europa i Polska w czasach oświecenia Test podsumowujący rozdział I 1.. Połamał je.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Uczniem, który często coś podjadał, był: a) Alcest b) Euzebiusz c) Rufus 7.Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?. Witamy was!. "Mikołajek" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -mikolajek-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .View -pan-tadeusz-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujac-odp.doc from FINANCE 2400-QFU1D at University of Warsaw.. Skorzystaj z podanych propozycji.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Na samym końcu wyświetli się liczba .Wrzystkiego najlepszego z okazji Mikołajek!.

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Test A Królowie i poddani Test podsumowujący rozdział II 1.

Masz świetny pomysł na quiz?. W ten tydzień udostępniamy klasówki.. Nowa Era .. extra quiz tylko… Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Przyporządkuj postaciom wydarzenia, które są z nimi związane.Wczoraj i Dziś - Test podsumowujący rozdział III - W obronie granic Rzeczypospolitej ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt