Opis pokoju niemiecki zwroty

Pobierz

Na suficie wisi ładna lampa.. Inne pomieszczenia po niemiecku.. - Czy mają Państwo wolne pokoje?. Zajrzyj do książki i ćwiczeń.. Również w Waszym podręczniku jest 70 dużo przydatnych zwrotów do opisu.. Naprzeciw drzwi stoi moje biurko.Dacie szybko opis pokoju po niemiecku?. Es gibt aber auch natürlich andere Gründe warum dies mein Lieblingszimmer ist.die Wohnung vermieten/ wynajmować mieszkanie (komuś) die Wohnung mieten / wynajmować mieszkanie (od kogoś) WG (Wohngemeinschaft) / wspólne mieszkanie (z innymi osobami, np. mieszkanie studenckie) die Miete /czynsz die Kaltmiete / czynsz (bez opłat takich jak na przykład ogrzewanie) die Nebenkosten/ opłaty dodatkoweAby ułatwić Wam komunikację dotyczącą rezerwacji pokoi oraz by pomóc w zdobywaniu innych informacji na ten temat, przygotowałem dla Was przydatne zwroty w języku niemieckim wraz z polskim tłumaczeniem i niemiecką wymową.. W moim mieszkaniu są 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. W kącie stoi sofa.. Na dywanie stoi stolik.. wg Sp2klasa1b2012.. Opis domu po niemiecku.. Koło stołu stoją dwa fotele.. słów.. W lewym kącie stoi biórko a na nim mój laptop .. Coś takiego : Mój pokój jest duży i jasny .. Nad biurkiem jest półka na książki.. Dywan jest niebieskiego koloru.. - Jaka jest cena za dobę?. modern - nowoczesne.. Na prawo od drzwi stoi łóżko ..

Opis pokoju po niemiecku.

Na biurku stoi komputer.. Na podłodze leży dywan a nad nim wisi lampa .. Przyimki miejsca - niemiecki Połącz w pary.. Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią.. Po lewej stronie jest regał i komoda .. gabinet - das Arbeitszimmer kotłownia .ZWROTY: Sitzen - siedzieć Liege - leżeć Stehen - stać Hangen - wisieć Es gibt - znajduje sie, są ber - nad Auf - na (poziom) In -w Vor - przed Hunter - za An - na, prz (pion) Neben - obok Unter - pod Zwirschen - między Oben - u góry In der Ecie- w rogu In der Mitte - w środku Links -lewo Rechts -prawo, po prawej unten - na dole hinten - z tyłuproszę stwórz swój własny opis pokoju lub mieszkania.. Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Mam nadzieje, że okażą się one pomocne i zaoszczędzą Wam niepotrzebnego stresu.. Mein zimmer liegt im ersten stock.Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim!. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięPrzykładowy opis pokoju po niemiecku Oto wzór opisu pokoju po niemiecku: Mein Schlafzimmer ist mein Lieblingszimmer.. Obok biurka stoją dwie szafy.Opis pokoju po niemiecku Przykładowy opis pokoju Das ist mein Zimmer.. Im dem Regal stehen viele Bücher.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan..

Opis pokoju 1 Połącz w pary.

Skorzystaj z poznanego słownictwa, ale też korzystaj śmiało ze słownika w celu poszerzenia słownictwa.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Proszę o samodzielną pracę.Jan 10, 2021Język niemiecki.. Moje mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.. Ma niebieskie i fioletowe ściany .. Na podłodze leży dywan.. Next to the bed there is a wooden desk and a white chair.Język angielski - teksty - Opis pokoju, Room description, słownictwo, wypracowanie z angielskiego, angielski wypracowanie, wypracowanie angielski, tekst z języka angieslkiego, zwroty po angielsku | Slowka.plCała playlista z lekcjami niemieckiego: Zwrotów po niemiecku z zapisaną wymową, jes.. Wszystkie ściany są pomalowane na niebiesko.. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.Mój pokój jest mały, ale ładny.. Na podłodze leży wełniany dywan.May 18, 2022Opis pokoju po angielsku: sypialnia nastolatka.. Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .. Przy oknie stoi komoda.. Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum.. bequem - wygodne.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.TłumaczenieMój pokój jest duży, jasny i przytulny.. Na ścianie wisi obraz .Zdania niemieckie, zwroty niemieckie.. luxuriös - luksusowe.. das Wetter Sortowanie według grup.. Na lewo na ścianie wisi obraz..

Klasa 3 język niemiecki.

Sur le bureau, il y a une lampe rouge, des cahiers et des classeurs.Mieszkam w Rzeszowie na ul. Kwiatowej 16/8 w małym bloku.. To jest moje małe królestwo.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. - Chciałbym pokój jednoosobowy.Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne i jadalnia.. Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Zapraszam do nauki!Najważniejsze zwroty Zapoznaj się z 5 najważniejszymi zdaniami, które przydadzą Ci się podczas wizyty w Hotelu!. Spędzam tu dużo czasu.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 17/09/2017 admin Dodaj komentarz.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.. Biurko stoi na prawo w kącie.. On nie jest ani mały ani duży.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Opis pokoju po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt