Jakie masz plany po niemiecku

Pobierz

po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Z reguły planuje się zmiany w okolicach Sylwestra i Nowego Roku, dlatego pisze o tym właśnie teraz.. po niemiecku?. W jakie dni tygodnia masz historię?. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Musisz przetłumaczyć "JAKIE MASZ ZAMIARY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Jaki jest twój plan lekcji?. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEŚLI MASZ PLANY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Moje plany na przyszłość.. na język niemiecki.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Jak nazywa się twoja szkoła?. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Rodzajnik niemiecki przekazują jaki rodzaj, liczbę i w jakim przypadku jest rzeczownik.Tłumaczenia w kontekście hasła "jakie masz plany" z polskiego na angielski od Reverso Context: A jakie masz plany względem tej dziewczyny?. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateSprawdź tłumaczenia 'Jakie są Pana mocne strony?'.

Jak to powiedzieć po niemiecku?

a jakie masz plany napisz mi po polsku a ja ci na angielski spróbuje przetłumaczyć .Rodzajniki niemieckie - podsumowanie.. 2022-06-01 19:32:14; Ma ktoś może sprawdzian i odpowiedzi do vision 3 unit 3 2022-05-30 15:49:21; Więcej bez odpowiedzi.. Przejrzyj przykłady tłumaczenia Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. jakie masz zamiary względem niego?. na niemiecki.. po niemiecku - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.Tłumaczenia w kontekście hasła "jakie masz" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: jakie masz plany, jakie ty masz, jakie masz szczęście Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateJak napisac plan lekcji po niemiecku?. Tłumaczenie w kontekście: Gdybym wtedy o tym wiedział, zmieniłbym swój plan.%_TITLE_% 1.. Najpierw chciałbym zdać maturę.. Jakie ma Pan objawy?. Rodzajnik może być określony (der,die,das), nieokreślony (ein, eine), może go nie być wcale (rodzajnik zerowy) lub może być przeczący (kein).. Jestem świadom tego, że to czego się nauczyłem, będę mógł w przyszłości wykorzystać w mojej pracy.. Zaloguj.Tłumaczenia w kontekście hasła "jakie masz plany na weekend" z polskiego na angielski od Reverso Context: Więc, jakie masz plany na weekend?.

Jakie masz plany na przyszły rok?

Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Jakie są Pana mocne strony?. (Macie jeszcze jakieś plany dziś wieczorem?). jakie są szanse?. Jakie są Pani słabe strony?. W jakich okolicznościach ją lub jego poznałeś.. (Nigdy nie można być pewnym, co zamierza wróg.). A może planujesz coś zupełnie innego?. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Spotkał się z Martym i spytał, jakie ma plany na przyszło .Musisz przetłumaczyć "MASZ JAKIEŚ PLANY NA DZISIAJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Więcej.. jak coś to w czwartki i piątki .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Jakie są Pana mocne strony?'. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Zaloguj.Musisz przetłumaczyć "JAKIE MASZ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. synonim: beabsichtigen Pläne haben mieć plany, mieć coś zaplanowaneMusisz przetłumaczyć "JEŚLI MASZ PLANY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MASZ JAKIEŚ PLANY NA DZISIAJ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.zamierzać, mieć zamiar, mieć plany [nieprzechodni] [+HABEN] [czasownik rozdzielnie złożony] Habt ihr heute Abend noch was vor?.

jakie masz zamiary względem niego?

Jaka jest twoja szkoła?. Sprawdź tłumaczenia słowa "jakie masz plany na przyszłość?". Napisz w komentarzu w języku niemieckim.. Chciałbym dobrze zdać egzaminy wstępne i studiować na uniwersytecie.Napisz jakie masz plany na nadchodzące wakacje.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Jakie masz plany?Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Jakie ma Pan objawy?'. Ja mam język niemiecki w Piątek i Wtorek) * Kiedy masz język niemiecki.. w słowniku polsko - niemiecki Glosbe.. Uczę się dużo, aby w przyszłości otrzymać dobrą pracę.. Zapraszamy do zabawy - zagłosuj za pomocą reakcji na wybraną opcję.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAKIE MASZ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak jest "jakie masz plany na przyszłość?". jest to gimnazjum.. 3.Odpowiedz całym zdaniem po niemiecku.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Tłumaczenia w kontekście hasła "Jakie masz najmilsze" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Jakie masz najmilsze wspomnienie o nim?. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Napisz PO NIEMIECKU (Czyli np.. Jak wygląda.. • Was Sie im Moment tun.Jak sie robi stronę bierną w języku niemieckim?.

Jakie masz z nią plany na weekend.

Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. Że wasz nauczyciel jest surowy Poproś nauczyciela, żeby powtórzył Powiedz, kiedy masz geografię Powiedz co twoja klasa robi na lekcji biologii (2 informacje) Poproś kolegów, aby dali ci cyrkiel Powiedz w jakie dni masz matematykę Wymień 2 cechy dobrego nauczyciela Poproś kolegę .Jakie masz plany na weekend?. np, ze jest glupi i nudny, lub podobnie.jak napisac.. Rodzajnik nieokreślony występuje tylko w liczbie pojedynczej.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAKIE MASZ ZAMIARY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Najpopularniejsze tłumaczenia "plany": Pläne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt