Znaczenie imienia emilia

Pobierz

Znak zodiaku związany z imieniem: Rak.. W Polsce notowane od XV wieku.. Emilia: charakterystyka osobyZnaczenie imienia Emilia To bardzo aktywna kobieta, która nie może długo usiedzieć w miejscu.. strona 2: tutaj jesteś .. Rodzina jest bardzo ważna w życiu Emilii.. Jest przy tym bardzo pewna siebie.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.Mściwa, dumna, czasami gwałtowna.. Nazwę rodu i samo imię wywodzi się od łacińskiego słowa "aemulus" - znaczącego tyle, co "gorliwy", "ten, który się stara".. Niemniej w swym postępowaniu jest ostrożna i wyważona.Co oznacza imię Emilia?. Miłego oglądania.. W Polsce znane od XV w.IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Emilia.. Emilia: imieniny.. Jest zaangażowana w to, co robi i nie boi się wyzwań.. Kobieta o tym imieniu jest wrażliwa, spokojna i romantyczna.. Praca i kariera zawodowa.. Astrolodzy twierdzą, że Emilie char REKLAMA REKLAMA WIADOMOŚCI NEXT SPORT PLOTEKNa kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Emilia: strona 1: znaczenie imienia Emilia, imieniny Emilii, zdrobnienia i inne.. strona 3: święta Emilia.. W towarzystwie każdy darzy ją sympatią, jest miła i sympatyczna .Imię Emilia w starożytnym Rzymie oznaczało córkę z rodu Emiliuszy - czyli Emilia to jakby "Emiliuszówna".. INNE FORMY: Emiliana, Emilianna.Jan 22, 2022Emilia - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego.Pochodzi od nazwy rzymskiego rodu Emiliuszów i oznacza osobę gorliwą, pilną, żarliwą..

Żeński odpowiednik imienia Emilian.

Dla znajomych jest z reguły życzliwa, ale niechętnie zwierza się ze swoich przeżyć i uczuć.. Jednak obecnie nazwy te stały się całkowicie niezależne i niezależne od siebie.5 days agoPochodzenie i znaczenie imienia Imię to pochodzi od nazwy rzymskiego rodu Emiliuszów i oznacza osobę gorliwą, pilną, żarliwą.. Emily Blunt - amerykańska .Przed zebraniem danych z Internetu o Malkierczyk Emilia, to wcześniej przeczytaj znaczenie imienia Emilia Pochodzenie imienia kobieca forma imienia -> Emil.. Tym, co przyciąga do niej mężczyzn to wdzięk, jednak bardzo trudno zdobyć jej zaufanie.Jan 22, 2022Emilia - pochodzenie i znaczenie Jest to imię rzymskie pochodzenia etruskiego, ukształtowane w języku łacińskim.. Obecnie imię Emilia noszą 109 472 Polki w 2001 r. - 115 552 , a w rzadszej formie Emila - 777 w 2001 r. - 759 .. Pochodzi od nazwy rzymskiego rodu Emiliuszów, oznacza osobę gorliwą, pilną, żarliwą lub kogoś, kto się gorliwie o coś stara.. Imieniny: 23 maja, 5 czerwca, 30 czerwca, 24 sierpnia.. Według innej wersji, pseudonim jest pochodną od Emily.. Wywodzi się z języka łacińskiego.. Znane osoby noszące imię Emilia: Emilia Kaczorowska - matka Karola Wojtyły.. Ma artystyczną, a nawet romantyczną duszę.. Znaczenie: Żeńska forma imienia Emiliusz (Emil).Emilia - imię rzymskie pochodzenia etruskiego, ukształtowane w języku łacińskim..

Znaczenie imienia Emilia Rodzina i miłość.

Życie towarzyskie.. Emilia jest osobą wrażliwą, odważną i pełną temperamentu.. Emilia - odpowiedniki w różnych językach łacina - Aemilia angielski - EmilyZnaczenie imienia Emilia Tak naprawdę mało kto zna i jest w stanie należycie ocenić wszystkie zalety kobiety noszącej to imię, gdyż jest ona bardzo skromna i nieśmiała i nie lubi się afiszować ze swoimi przymiotami.Imię Emilia w starożytnym Rzymie oznaczało córkę z rodu Emiliuszy - czyli Emilia to jakby "Emiliuszówna ".. W Polsce znane od XV w.. Jest towarzyska, ma poczucie humoru, ceni życie artystyczne, kocha muzykę.. Horoskop Emilii (Emmy) Emilia - Baran Emilia - Byk Emilia - Bliźnięta Emilia - Rak Emilia - Leo Emilia - DziewicaWedług innej wersji, znaczenie imienia Emilia w tłumaczeniu z antycznego rzymskiego brzmi jak "rywal".. Emilia to: wierność, stałość, służenie pomocą, gotowość do poświęceń.. To tutaj poszukuje pocieszenia, ciepła i wytchnienia.. W Polsce znane od XV wieku.. ZDROBNIENIA: Emilcia, Emilka, Mila, Milcia, Milka.. Uparcie dąży do celu, a winą za wszelkie niepowodzenia obciąża innych.. W Polsce znane od XV w.. Spokój i wrażliwość nie przeszkadzają pokazać jej, od czasu do czasu, co tak naprawdę w niej drzemie.. Popularność zyskało na przełomie XVIII i XIX w.Znaczenie: z rodu Emiliuszy..

3.3.Emilia - znaczenie imienia.

Ukształtowało się w języku łacińskim, a jego znaczenie to: "osoba pilna, gorliwa, bardzo się starająca".. "Aemulus" (emulus) po łacinie znaczy "zawodnik, rywal, konkurent", może też oznaczać kogoś, kto się gorliwie o coś stara.. strona 4: imię Emilia w piosenkach.. W Polsce imię to znane jest od XV wieku.Znaczenie imienia Emilia (Emma) Dla dziecka Dla dziewczyny Dla kobiety 5.. Jest przy tym życzliwa i wrażliwa na krzywdę ludzką.. Sprawdź jego cechy i poznaj predyspozycje.. Przykładowe zdrobnienia imienia Emilia to: Emilka, Emilcia.. W Polsce pierwsze ślady używania tego imienia datuje się na XV w.. W czasach starożytnych imię to związane było z nazwą rodu Emiliuszów, a oznacza osobę wrażliwą, pilną.. Żyje bardzo intensywnie.. Jest kobietą rozsądną, ambitną oraz bardzo inteligentną.. Ale Emilie wcale nie są wojownicze.. Nie przejmuje się porażkami, gdyż wyłącznie inni są im winni.. Potrafi być niesamowita.. Dlatego łatwo przywiązuje się do ludzi i miejsc.. Lubi się sprzeciwiać, stawać okoniem, być złośliwa i snuć intrygi.. Odznacza się znakomitą pamięcią i umysłem bardzo analitycznym.Emilia to żeński odpowiednik męskiego imienia Emil.. Niemożliwie bezczelna, prawdziwe chłopaczysko, obserwuje i osądza, sprawia wrażenie, jakby posiadała tajemną wiedzę, trzymała w dłoni księgę życia..

Znaczenie imienia Emilia Emilia - z rodu Emiliuszy.

Najczęstsze nazwiska z imienia EmíliaNa tej i na kolejnych stronach znajdziesz zabawne i ciekawe memy związane z imieniem Emilia.. Opis imienia Emilia (Emma) Moralność Zdrowie Miłość Małżeństwo Relacje rodzinne Seksualność Umysł (intelekt) Zawód Biznes Hobby Typ postaci Psychiczny Intuicja 6.. Pochodzi od nazwy rzymskiego rodu Emiliuszów i oznacza osobę gorliwą, pilną, żarliwą.. Trzecia opcja obejmuje greckie pochodzenie wyrazu aimylios, co oznacza "czuły", "pochlebny".. strona 6: numerologia dla imienia EmiliaCharakterystyka imienia Emilia Emilia jest osobą wrażliwą , opiekuńczą i uczuciową.. strona 5: imię Emilia po chińsku.. Emilia to imię, które ma swą genezę w nazwie rzymskiego rodu Emiluszów.. Jest kobietą pewną siebie, przebojową, jednak niechętnie mówiącą o swoich uczuciach.. Inne formyTodayNajlepsze nazwiska, najpopularniejsze imiona o nazwie Emília.. Emilia to imię wywodzące się z nazwiska rzymskiego rodu Emiliuszów.. Pochodzenie: Łacińskie.. "Aemulus" (emulus) po łacinie znaczy "zawodnik, rywal, konkurent", może też oznaczać kogoś, kto się gorliwie o coś stara..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt