Czy to nadal ja tekst olszewska

Pobierz

℗ Ola Olszewska.. Czy nie ma mnie tu już Wiesz To chyba zbędne Gdybyś tylko Poczuł to co ja Wciąż Żyje w obłędzie Pewna tego, Że świat tak maTekst w języku polskim.. More Ola Olszewska lyrics.. Gdy kocham trochę mocniej Ile to już trwa Daleko spadam znów Czy to nadal ja Gdy mówię trochę głośniej Ola Olszewska - Czy to nadal ja | Lyrics Daj Mi ja dużo nie chcę Coś od siebie Co powie mi jaką być Wiem Że to mi potrzebne Proszę pozwól I powiedz mi jak mam żyć Trzymam w dłoniach strach.Tekst piosenki Czy to nadal ja Daj Mi ja dużo nie chcę Coś od siebie Co powie mi jaką być Wiem Że to mi potrzebne Proszę pozwól I powiedz mi jak mam żyć Trzymam w dłoniach strach mój jak najmocniej Patrzy na mnie, mówi, że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal jaCzy to nadal ja?. May 12, 2022Tekst piosenki: Daj Mi ja dużo nie chcę Coś od siebie Co powie mi jaką być Wiem Że to mi potrzebne Proszę pozwól I powiedz mi jak mam żyć Trzymam w dłoniach strach mój jak najmocniej Patrzy na mnie, mówi, że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal ja Gdy kocham trochę mocniej Ile to już trwaCzy to nadal ja?. Czy nie ma mnie tu już.. Czy to nadal ja?. Gdy mówię trochę głośniej.. Writer (s): Ola Olszewska, Tomasz Kamiński.Mówi,że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal ja?.

Czy to nadal ja?

Sprawdź słowa piosenki Czy to ja Rad, zobacz teledysk.. Ile to już trwa.. Czy nie ma mnie tu już Wiesz To chyba zbędne Gdybyś tylko Poczuł to co ja Wciąż Żyje w obłędzie Pewna tego Że świat tak ma Trzymam w dłoniach strach mój jak najmocniej Patrzy na mnie, mówi, że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal ja Gdy kocham trochę mocniej Ile to już trwaTekst piosenki z CZY TO NADAL JA ze Ola Olszewska: Daj, Mi ja dużo nie chcę, Coś od siebie, Co powie mi jaką być, Wiem, Że to mi potrzebne, Proszę pozwól, I .czy nie ma mnie tu już wiesz to chyba zbędne gdybyś tylko poczuł to co ja wciąż żyje w obłędzie pewna tego że świat tak ma trzymam w dłoniach strach mój jak najmocniej patrzy na mnie, mówi, że go.Daj, ja dużo nie chce, Coś od siebie, co powie mi jaką być.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Gdy kocham trochę mocniej Ile to już trwaTekst piosenki: Czy to nadal ja jestem tutaj na tym tekście czy moja dusza już jest oddawana w tym mieście sami wiecie, jak człowiek dużo rapuje to rymami cały swój świat zajebiście ujmuje ja to opisuje i nie zasłaniam się niczym bo ja żyje tutaj a nie w jakieś dziczy jestem może niczym, ale wyobraź to sobieOla Olszewska - Czy to nadal ja (Short Cover by Meddon)Znajdziesz mnie również tutaj:TikTok: .Listen to Czy to nadal ja on Spotify..

Czy to nadal ja.

Aleksandra Olszewska - ,,Czy to nadal ja" Trzymam w dłoni strach mój jak najmocniej, Patrzy na mnie mówi, że go znam.. Chciałabym móc mówić trochę głośniej, Lecz póki co jest całkiem miło nam.Czy to nadal ja?. Gdy kocham trochę mocniej.. Add your lyrics here!May 12, 2022Jun 4, 2022May 12, 2022Rad - Czy to ja - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Czy nie ma mnie tu już Wiesz To chyba zbędne Gdybyś tylko Poczuł to co ja Wciąż Żyje w obłędzie Pewna tego, Że świat tak ma Trzymam w dłoniach strach Mój jak najmocniej Patrzy na mnie Mówi,że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal ja?. Czy nie ma mnie tu już Wiesz To chyba zbędne Gdybyś tylko Poczuł to co ja Wciąż Żyje w obłędzie Pewna tego Że świat tak ma Trzymam w dłoniach strach mój jak najmocniej Patrzy na mnie, mówi, że go znam Chciałabym móc mówić trochę głośniej Lecz póki co, jest całkiem miło nam Czy to nadal ja Gdy kocham trochę mocniej Ile to już trwaCzy to nadal ja?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt