Popatrz na obrazki uzupełnij pytania z has got następnie napisz krótkie odpowiedzi

Pobierz

NastępnieCzasownik "HAVE GOT" 1 Zakre śl poprawny wyraz.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. 2 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Popatrz na ilustrację ponumeruj obrazek i uzupełnij zdanie nazwą zwierzaka, który pasuje do opisu.. prosze napiszcie też odpowiedzi.Angielski na maturze.. Każdy opis dotyczył innego zwierzęcia, mieliśmy wymienione różne ich cechy.2.. Liczę na naj i pozdrawiam.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. plik dolegliwosci.pdfOdpowiedz na pytania.. No, _____ 2 (obrazek struś z sługą szyją) _____ an ostrich _____ a long _____?. 5.Popatrz na obrazek.. Nastepnie napisz krótkie odpowiedzi 1 (obrazek pająk) Has a spider got a six legs?. Odpowiedz lekarzowi na pytanie: What's the matter?/Co tobie dolega?. Uzupełnij pytania formami czasu present simple.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Popatrz na obrazek.. zastosowanie.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij dialog formami can i can't.. Następnie uzupełnij zadanie 3 (nie musisz słuchać nagrania by to zrobić prawidłowo).2 Popatrz na obrazki.. uzupełnij zadania właściwą formą czasownika be i podobnym przymiotnikiem.. zad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi: exercise 2 - short answers.. 4 Tom's brother .Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki 4.Uzupełnij zdania, uzywając czsowników z ramki..

Popatrz na obrazki Uzupełni pytania z has got.

Recommend .Uzupełnij zdania czasownikami have got/ has got.. NastępnieZacznijmy od rozpoznawania zwierząt.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Czy rozpoznajesz zwierzęta?. Przeczytaj tekst ( strona 83) uzupełnij go słowami z ramki.. Przeczytaj opisy pod spodem i uzupełnij nazwą zwierzęcia.. Uzupełnij pytania właściwą formą czasownika have got.. tego jak pokolorowałeś).. i j C j k l. A2 Napisz pytania, używając podanych słów.. Plis pilne popatrz na obrazki.. Otwórz książkę na stronie 86, przeczytaj dialog i odpowiedz w zeszycie na 2 pytania: 1.. Mam kaszel.. 4 Where is the secretary putting .Wykonaj zadanie 1: Przeczytaj zdanie i popatrz na obrazek.. Zapisz do zeszytu:Jak już znamy wszystkie zwroty możemy przejść do dialogu.. Następnie wykonaj zadanie 2: Uzupełnij zdania przyimkami z zielonej ramki (IN, ON lub UNDER).. A teraz otwórz ćwiczenia na stronie 45.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.1 A leopard's fur has got black, round, big spots.. Nastepnie napisz krótki Popatrz na poniższą tabelkę.b) Has Sarah got a computer?. 4 breakfast making Dad ispytania i przeczenia.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie pokoloruj zwierzaki w zadaniu 1/str58..

Następnie popatrz na obrazek z˝ćwiczenia 1 i˝napisz krótkie odpowiedzi.

Potem napisz krótkie odpowiedzi.. Są 2 ob.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. It's grey.Popatrz na obrazek.. ….Uzupełnij pytania właściwą formą czasownika be.. Potem napisz krótkie odpowiedzi.. ćwiczenia.. Otwórz książkę na stronie 57 i popatrz na obrazki.. Poniżej napisz zdania: nazwij zwierzaka (każdy z nich ma przyporządkowaną cyfrę) oraz napisz jakiego jest koloru (wg.. zgodnie z obrazkiem np: I've got a cough.. _____ 3.Odpowiedź: 1.No, it hasn't got.. Do każdej osoby dopasuj jedzenie i powiedz czy je lubi - rozpoznasz po twarzy, np. 1.. W poprzedniej zakładce opisaliśmy jak budować zdania w czasie Present Perfect, teraz rozwiniemy naszą wiedzę o tworzenie pytań i przeczeń w tym czasie.2 Popatrz na obrazki.. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. 3 Popatrz na tabelkę i ułóż pytania.. Proszę nie drukować ilustracji zawartych w pliku dolegliwości tylko udzielić odpowiedzi na pytanie w zeszycie, materiał jest umieszczony tylko do wglądu.. Odpowiedz na pytania.. Uzupełnij pytania formatami hawe got i has got.. Przeczytaj tekst o Ricky.. 3 Popatrz na tabelkę i ułóż pytania.. Gdzie jest biurko i lampa?. Popatrz na obrazek i odszukaj: parasol (an umbrella), but (a shoe), pies (a dog), komiks (a comic).5 Uzupełnij pytania..

Popatrz na obrazki I powiedz ile lat ma Ricky na każdym z nich.

Popatrz na obrazki Uzupełni pytania z has got.. Napisz literę A lub B, itd.. Napisz dialog w zeszycie: Zad 5.. There.tea.Popatrz na obrazki ćwiczenia 2. i przeczytaj ponownie tekst.. Wyjaśnienie:1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt