Opisz swoje ulubione jedzenie po niemiecku

Pobierz

Zawsze wyprowadzam go na smyczy.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria "Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. Po zajeciach wracam o domu.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Ubrałam się w ulubione ubrania i poszłam jeść śniadanie.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. Jest dobrym i jedyneym moim przyjacielem .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zadanie jest zamknięte.. Zjadłam jajecznice wypiłam herbate i poszłam ubrac kurtke.Opisz swój pokój po niemiecku.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'ulubione jedzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Zgłoś nadużycie.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Potrawy po niemiecku od dziś nie będą Ci sprawiać problemu!. Chcesz za darmo pobrać i wydrukować listę słówek z "Jedzenie"?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. aufgestanden - aufstehen - wstawać gewaschen - waschen - myć gegessen - essen - jeść geputzt - putzen - mycie (np. zębów) .Prosze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze..

Opisz swojego psa po niemiecku!

- bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwySprawdź tłumaczenia 'ulubione jedzenie' na język Niemiecki.. Der Tagesablauf - mein AlltagZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 2011-11-22 18:15:42 Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25 Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach .Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. moja to pizza przetłumacz: moja ulubiona potrawa to pizza.jest bardzo popularna we Włoszech.można na nią położyć to co chcesz :ser,szynkę,pomidory,cebulę,paprykę,peperoni itd.Najlepszą pizzę robi mój tata , ale jak nie mamy czasu to jemy na mieść.Ja zawszę zamawiam Margaritę.ona jest przepyszna.Przykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. składnik - die Zutat, -en.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Codziennie wstaje o 7.00.. Uwilbia gdy rzucam mu kij a on mi go przynosi.. Poszłam do łazienki , ale była zajeta przez młodsza siostre.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. 35,733 wizyt.. Po obiedzie spotykam się z .Tłumaczenie słowa 'ulubione jedzenie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Opisz po niemiecku swoje ulubione jedzenie, obojętne jakie jedzenieJedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. HELP 0 ocen .. Jest trochę nadpobudliwy, ciągle chciałby się bawić i jeść.. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Za chwile weszłam i umyłam sie .. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Lubimy razem spacerować po parku.. Zostałm obudzona prez mame.. Najlepsze rozwiązanie.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Zacznijmy od listy najważniejszych składników.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.

O 7.45 ide do szkoły.. Po prawej stronie stoji szafa, na niej .. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Konto usunięte 20.12.2010 (18:55) Mój pokój jest mały, ale jasny.. POMOCY!. nie mogłam wstać z łożka .. poleca 84 % .. O 22 poszłam spać.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Lubię go i rozumiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt