Wierszyki miłosne dla niej kocham cie

Pobierz

Tak bardzo potrzebuję Cię, ale ty już to wiesz.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Świeca dogasa, czas nudnie płynie, A moja miłość trwa i nie ginie!Apr 4, 2022Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosisz Jestem szczęśliwa - Wierszyk na Walentynki Pocałunek to mowa miłości - krótkie wiersze walentynkowe Krótkie wierszyki na Walentynki - Kocham CięZa to,że Cię mocno kocham, Za to,że o Tobie śnię, Za to,że mam też Michasia, Bardzo mocno Kocham Cię, Jesteś światłem-rozświetlasz me życie, Jesteś wiatrem co wieje ukrycie, Jesteś tym wszystkim co potrzebuję, Jesteś mój Skarbie-za to dziękuję!. Ale ty też księciem nie jesteś.. W wirze życia Cię wyszukałem, W Twoje ręce oddaję życie swe.. Kocham uśmiech Twój uroczy.Oddaje Ci mą duszę, a z nią moją miłość bez granic.. Tylko dla Ciebie czasu mam wiele.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne .kocham ciĘ rano ,gdy rosa na trawie , kocham cie w dzieŃ ,gdy sŁoŃce Świeci , kocham cie w nocy ,gdy ksiĘŻyc na niebie , kocham ciĘ i chcĘ ŻyĆ dla ciebie .. Na twój widok rozpływam się!. Tobie oddaje.Wierszyki miłosne Dzisiaj jest pięknie, chociaż za oknem mizernie, Słońce gdzieś na niebie blednie, a ja wciąż tęsknie obłędnie, Chciałbym być teraz tam z Tobą, w ogóle nie interesując się pogodą, Przytulić mocno do siebie i w końcu poczuć się błogo, Nawet o tym nie masz pojęcia skarbie, Jak bardzo chciałbym, byś pewnego dnia spojrzała na mnie,Bo Cię kocham i już, bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma, bo z Tobą można konie kraść, bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia, bo lubię kiedy się uśmiechasz, bo lubię sposób w jaki chodzisz i jesz naleśniki, bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym, bo z Tobą tuzin dzieci..

Pamiętasz słowa: Nie kocham Cie?!

Kocham Cię, Kochanie moje.Wierszyki na walentynki.. Kocham Cię - Twoje oczy.. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie, że jesteś miłością na całe me życie!. Zegar już północ wolno wybija, Lecz moja miłość ciągle nie mija.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.Feb 14, 202220274 | Kocham Cię | Dodał: anonimowi, 2010-04-07 18:29, punktów: 76. czy to jest ko­cha­nie?. Bez Twojego oddechu.. […]Mojemu kochanemu cichutko dziś powiem śpij już, bo bezpieczny jesteś tu.. Mogliśmy nie kochać jej tak ja zawsze.. Ty mi dasz serduszko TwojeWyniki wyszukiwania frazy: wierszyk dla niej.. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie.. I choć odejdziesz ode mnie precz, I choć w pogodę powiesz mi Nie!. I szepczę czule: Kocham Cię!. Swą duszę w ofierze.. bĘdzie zawsze i wszĘdzie , kochaĆ ciĘ bĘdĘ nawet wtedy , kiedy chcieĆ juŻ nie bĘdziesz .Choć z mych oczu płynie łza.. Nie jestem może księżniczką ze snów.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. Kocham we wtorek, w sobotę, w czwartek, w środę, w niedzielę.. Mogliśmy wszystko.. Pragnę mieć Cię zawsze,Jun 12, 2021Wiersze miłosne Kocham Cię - Ty jesteś dla mnie niebem, wyznania miłosne dla Niego, piękne wiersze o miłości dla Niej, wiersze miłosne dla chłopaka.. * W zasięgu rąk, na serca dnie Ciebie mam i Ciebie chcę!. Wierszyki Kocham Cię Kocham Cię każdego dnia pomimo tego że jesteś zła pokazuję Ci miłości smak żebyś poczuła mój brak Jesteś zimna jak głaz może miłość i czas rozmiękczy ten głaz i zatęsknisz jeszcze raz Za prawdziwą miłością szczerym uczuciem żarem pragnienia i oddaniem bez granic Kochać to rozumieć dla kogo się żyje to ufać, szanować,I tylko Tobie powiem jak mi serce bije, tylko Ciebie kocham i dla Ciebie tylko żyję..

Ja po prostu kocham Cię!

Możesz się gniewać, drwić albo śmiać, Zamiast słodyczy gorycz mi dać, Lecz choć najbardziej pogniewasz się, To i tak powiem, że kocham Cię!. w dzieŃ czy w nocy , przy boŻej pomocy , moja miŁoŚĆ do ciebie .. Będę Cię na zawsze kochała i nie zmienię zdania za nic.. Ale obchodź się z nią ostrożnie.. Kocham Cię zimą, Kocham Cię w lecie, Kocham jak nic innego na świecie.. Jesień minęła, zima też minie, Lecz moja miłość nigdy nie zginie.. * Dam Ci serce me czerwone, W nim gorąca miłość płonie.. Staraj się o nie, Miłości moja, Wszak to już będzie i życie Twe!. Na zawsze w moim sercu-tylko Ty Kochanie Pragnę Twej miłości, Smaku Twoich ust, Pragnę Twoich pieszczot, I Twych czułych słów.. Weź ją sobie i zrób co chcesz.. - Miłość w mym sercu nie skończy się!. Jesteś moim życiem, jesteś moim spełnieniem i snem, Jesteś moim Skarbem, o którym Ciągle śnię, bo ty wiesz kiedy źle mi jest i ty wiesz, że tak bardzo kocham Cię :*.. ****Dec 7, 2021Że naprawdę Kocham Cię.. Kocham każde twe spojrzenie Kocham każdy uśmiech Twój Żadnych skarbów ja nie pragnę tylko żebyś został mój!. Daję Ci jednak mój miły.. Wszystko odwrotnie niż przez całe to zasrane .May 9, 2021Jun 23, 20213 days agoKilka godzin u niej byłem, .. , kocham wieczorem, w południe, o północy.. Moje serduszko jest tylko Twoje.. W Twej twarzy widzę cały świat, muzykę słodką w sercu mam, Twe oczy dla mnie lustrem są, Twe dłonie tkliwe to mój dom!.

Wierszyki na dzień dobry dla niej i dla niego.Ponad wszystko kocham Cię!

Teraz to wszystko przeszłością jest, Wtedy cierpiałam-nosiłam gniewPrzenikam przez światło, Przenikam przez mgłę.. Bez Twojego uśmiechu.. który uczy: Żyć, wierzyć, kochać i trwać w miłości którą związani jesteśmy w .Wiersze miłosne pozwalają rozładować emocje, utożsamić się z podmiotem, bardzo często przeżywającym rozterki podobne do naszych, a nawet uczą jak wygląda miłość na różnych etapach życia.. Bo Ty i tylko Ty.. Nie jestem może księżniczką ze snów.. Powiem szczerze.. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.. Wiersze miłosne pokazują, że warto o miłość dbać i walczyć o jej prawidłowe rozumienie wśród dzisiejszego pokolenia.Miłosne wierszyki dla niego.. Strona 42 z 666. milowy las Myśl 17 października 2009 roku, godz. 20:07 1,9°C Mogliśmy ją nieść w bukowej trumnie, jeśli owe są.. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Piękne i krótkie wiersze miłosne dla niego i dla niej Gdy cię nie wi­dzę, nie wzdy­cham, nie pła­czę, Nie tra­cę zmy­słów, kie­dy cię zo­ba­czę; Jed­nak­że, gdy cię dłu­go nie oglą­dam Cze­goś mi brak­nie, ko­goś wi­dzieć żą­dam I tę­sk­niąc so­bie za­da­ję py­ta­nie: Czy to jest przy­jaźń?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt