Przeczytaj ponownie tekst uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj tekst .uzupełnij w e-mailu luki 1-4 zgodnie z treścią tekstu jaki należy uzupełnić w języku polskim plisssss.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki .. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Question from @Kasia12107 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimUzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.4 zgodnie z treścią tekstu.. Question from @Sagan666 - Gimnazjum - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Question from @Kacprovsky123126 - Szkoła podstawowa - MatematykaUzupełnij w emailu luki 4.1.-4.3, zgodnie z treścią tekstu.. Zadanie 3 strona 23 Przeczytaj ponownie tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach (1-3) zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Przeczytaj tekst..

Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.

Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. This weekend .Uwaga!W zeszycie uzupelnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z zadania 11.. 10strona.. Na pytania należy odpowiadać w .Przeczytaj tekst Uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.3 zgodnie z treścią tekstu luki należy uzupełnić w języku angielskim .. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1-3.Ex.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego ogłoszenia.. 2018-11-10 12:15:46 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Konwalniuszka - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. uzupełnij w tekście luki (1-4) odpowiednimi zdaniami (A-E) tak, aby były one spójne i logiczne.. Arleta 6083 Polub to zadanie Tekst: La creatividad es algo maravilloso.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.Daje naj i dziekujezadanie w zalaczniku.. A Zadanie 8. luki należy uzupełnić w języku pol…3 Przeczytaj ponownie tekst.. 2 Przeczytaj teksty 1 i 2.Dobierz brakujące zdania (A-F), tak aby otrzymać logiczny i spony tekst.Przeczytaj tekst..

uzupełnij luki 1-3 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.

Zakreśl literę .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Luki należy uzupełnić języku polskim.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjne oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. uzupełnij luki w zdaniach 9.1-9.4 zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Wybór wielokrotny - pytania do tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 1-3 zgodnie z treścią tekstu.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.zgodnie z treścią tekstów.. jedno zadanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 4 zdania.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. uzupełnij w tekście luki (1-4) odpowiednimi zdaniami (A-E .. Uzupełnij luki w dialogu zgodnie z jego treścią.. - przetłumacz pierwszą część tekstu (wstęp, 1 i 2); jeśli twój numer jest liczbą parzystą - przetłumacz drugą część (3, 4) - prześlij (PDF)przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 4 zdania..

4 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach 1 - 5 zgodnie z treścią tekstu.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj teksty 1. i 2.. Uwaga!. (3) EGZAMIN Przeczytaj tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie .Przeczytaj tekst i uzupełnij.. (angielski).W każdą lukę należy wpisać jeden wyraz z ramki ale w odpowiedniej formie.Jeden nie pasuje.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. < New message Cześć Kuba, Czy nie wydało Ci się dziwne, że połowa uczniów z naszej klasy była dzisiaj chora?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. (0-4) Przeczytaj teksty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt