Test wiedzy z lektury quo vadis

Pobierz

wg Nuskakopec.. Wymagane logowanie .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Podziel bohaterów lektury "Quo …Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. 10 miesięcy temuTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury Quo Vadis - test z lektury "Quo Vadis" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z Lektury - Test …Pobierz: quo vadis sprawdzian pdf.pdf.. Udostępnij.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Wskaż najważniejsze wydarzenia w powieści "Quo vadis": A) pożar Rzymu, więzienie chrześcijan, miłość Marka i Ligii B) …Quo Vadis; Nauka: Quo Vadis Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. 1) Quo Vadis dzieje się za czasów a) Klaudiusza b) Nerona c) Oktawiana Augusta d) Kaliguli e) Chrystusa f) Andrzeja Dudy 2) …Lista pytań z lektury Quo Vadis.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź …Trudny test z lektury Quo Vadis, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Przetestuj swoją wiedzę.test z lektury "Quo Vadis" Udostępnij Udostępnij wg Karolinakuczyns.. Osadź .. !^^ Bardzo fajny pomysł.. d) ginie na krzyżu.. W którym wieku działa się akcja książki?. Quo Vadis Sortowanie według grup.. użytkownik Testy z lektur.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Znajomość lektóry Quo Vadis - Test..

Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?

Rozpocznij test.. wg Zakrzewska.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Więcej.. Polub.. Skomentuj.. "Quo vadis …TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Test składa się z 12 pytań.. Quo …Dziękuje @Tusia05 za podanie pomysłu na tego Quiza.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź się!. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Do jakiej warstwy społecznej …Test wiedzy z "Quo Vadis".. Test składa się z 15 pytań.. Kto jest głównym bohaterem Quo vadis?Quo vadis - test wiedzy.. Klasa 7 Polski.. Rozwiązanie.. Edytuj elementy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo VadisTest wiedzy z lektury Quo vadis, Henryk Sienkiewicz.. Książka została wydana w … Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - …Wiadomości na sprawadzian z lektury " Quo Vadis " 2014-12-15 14:32:20 Mam kilka pytań dotyczących lektury ' Quo vadis ' 2010-03-02 20:10:57 Mam jedno …Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Quo …Super!. Test składa się z 28 pytań.. Mam tylko jedną uwagę - głównymi bohaterami …a) ginie uduszony przez Ursusa..

Co stało się z …Test z lektury - Quo Vadis!

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Quo Vadis, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury Quo Vadis jaki znajdziesz w sieci.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quo vadis-test z lektury DRAFT.. Podziel bohaterów lektury "Quo vadis" cz.3 Sortowanie według grup.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Baśnie Andersena.Test z lektury: "Quo vadis".. Twój wynik: 11/11 8-11 Super ci poszło!. wg Juliaorlowska4.. b) popełnia samobójstwo.. pytanie 1 z 15.. Test wiedzy - "Quo …Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt