Interpretacja synonimy słowa

Pobierz

Synonim interpretacja Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa interpretacja.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Synonimy oraz odmiana wyrazów online.. Idoli w dzisiejszym świecie, bodaj czy nie więcej, niż fanów.. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z witryny naszym partnerom z .mający znaczenie, istota, waga, głupota, powaga, unieważnić, wpływy, cechowanie, format, grać rolę, treść poznawcza, wielkość, mający sens, notowania, sygnowanie, doniosłość, bezsens, mir, funkcja, bujda na resorach, liczyć się, absurd, oznaczać, treść, rola, definicja, absurdum, wymowa, zawartość, mieć znaczenie, implikować, zawierać znaczenie, …Wyróżniamy dwie główne definicje słowa inspiracja i jest to: 1 natchnienie, wena, zapał twórczy; 2 wpływ wywierany na kogoś, zachęta, sugestia;Synonim słowa: interpretacja Spis treści: Wszystkie synonimy do słowa interpretacja.. Pliki cookie Educalingo są wykorzystywane do personalizacji reklam oraz uzyskiwania statystyk ruchu w witrynie.. czytanie, gra, odczytanie, odtworzenie, rekonstrukcja, wykonanie, kreacja, wcielenie, oddanie, odegranie, realizacja, przedstawienie.Inaczej interpretacja.. Choć wydaje się nieco przestarzały, to zupełnie nie tak.. Synonimy dla interpretacja to: egzegeza (książ .«Interpretator» Znaczenie słowa interpretator w słowniku w słowniku wraz z przykładami użycia..

Znaczenia słowa interpretacja.

Synonimy do interpretacja z podziałem na kontekst Znaczenia słowa interpretacjaDec 4, 2020Skorzystaj z najlepszego internetowego słownika synonimów (wyrazów bliskoznacznych) za darmo.. Jako sposób odtworzenia roli.. często wcześniej już używane słowo, pozostawiając znaczenie i zachowując sens przekazu.. Synonimy słowa nagrozic i jego tłumaczenie na 25 języków.. Jeżeli znasz inne wyrazy bliskoznaczne dla słowa interpretacja, prosimy skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my umieścimy je wkrótce w serwisie.Zobacz jakie są inne określenia słowa - interpretacja.. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z witryny naszym .«Nagrozic» Znaczenie słowa nagrozic w słowniku w słowniku wraz z przykładami użycia..

Synonimy do słowa interpretacja.

Synonimy słowa interpretowanie: tłumaczenie, egzegeza, wytłumaczenie, wyjaśnianie, objaśnianie, motywowanie, klarowanie, eksplikowanie, rozszyfrowywanie, odszyfrowywanie, odgadywanie, odczytywanie, wykładnia, glosa, wyklarowanie, wyjaśnienie,Synonimy.pl Najczęściej wyszukiwane: myszkować szastać pozielenieć kreślić przytaskać się osypać się półinteligent kiełznać nastręczać straszliwy zguba zgrać się wzmagać baran ograniczenie przysposobić roztropny standardowy strachliwie spustoszenie jakkolwiek przestawić katastrofalnie wyważyć przeżuwać przejąć projekt nieścisłość hucpiarz okazywaćSynonim (od starogreckiego συνώνυμος - synōnymos - "równoimienny") to wyraz lub dłuższe określenie równoważne znaczeniowo innemu (równoznacznik) lub na tyle zbliżone, że można nim zastąpić to drugie w odpowiednim kontekście (bliskoznacznik).Sprawdź synonimy do słowa - interpretacja - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. Nasza mieszarka synonimów (zamieniacz słów) może zmieniać strukturę zdań .Synonimy do słowa INTERPRETACJA.. Synonimy, inne określenia i wyrazy bliskoznaczne w największej bazie synonimów online.. Więc wyjaśnić sens będzie łatwe i proste.. Inne określenia .«Taksologia» Znaczenie słowa taksologia w słowniku w słowniku wraz z przykładami użycia..

Słowo "interpretacja" w słownikach zewnętrznych.

Oczywiście, pierwszy, najbardziej naturalny krok ó otworzyć słownik i zobacz w nim wartość odpowiedniego .libretto, meritum, myśl przewodnia, osnowa, problematyka, przedmiot, przekaz, sens, temat, tematyka, treść, wiadomość, wydźwięk, zakres, zawartość, powaga, prestiż, przełomowość, wpływ, zasięg, aktualność, estyma, mir, pierwszoplanowość, posłuch, poszanowanie, poważanie, splendor, szacunek, wielkość, wymowa, żywotność, etiologia, kontekst, podłoże,istota, esencja, sens, przekaz, wydźwięk, wymowa, myśl przewodnia, myśl, idea, meritum, kwintesencja, sedno, przesłanie, treść, puenta, wniosek Przykład zastosowania - znaczenie Ironia jest oparta na przeciwieństwie dosłownego znaczenia wypowiedzi i jej sensu ukrytego.. Podajemy nie tylko same synonimy - dzieląc je na grupy znaczeniowe - ale także antonimy i praktyczne przykłady, które obrazują, w jaki sposób można użyć w tekście konkretnego synonimu.Słownik synonimów dla słowa interpretacja W słowniku synonimy-online.pl dla słowa interpretacja znajduje się 11 synonimów.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie słowa: INTERPRETACJA .. Synonimy dla interpretacja to: obrona .Synonim.pl to internetowy słownik synonimów języka polskiego, który na bieżąco aktualizujemy i uzupełniamy..

Synonimy do słowa interpretacja z podziałem na kontekst.

Udostępniamy również informacje o korzystaniu z witryny .Dzisiaj wyjaśnić znaczenie słowa «благоговею».. Synonimy słowa taksologia i jego tłumaczenie na 25 języków.. W naszej bazie znajdziesz wyrazy bliskoznaczne do wielu polskich słów i zwrotów.. Słownik synonimów działa zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych takich jak .Sprawdź synonimy do słowa - znaczenie - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. A dzisiaj aforyzm nie jest czymś, co nie straciło na znaczeniu, ale wręcz przeciwnie, stało się jeszcze bardziej aktualne i pilne, więc logiczne wydaje się rozważenie .. Synonimy słowa interpretator i jego tłumaczenie na 25 języków.. Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa interpretacja to: unaocznienie, uwaga, wykonawstwo, krytyka, ilustracja, odczytanie, komentowanie, wyjaśnienie, przedstawienie, rola, naświetlanie, wykonanie, wykładnia, skomentowanie, eksplikacja, informacja, objaśnienie, analiza, odegranie, uzasadnienie, kreacja, ukazanie, .Parafrazuj.pl to narzędzie do parafrazowania tekstu, które pomaga milionom studentów i profesjonalistów skrócić czas pisania o ponad połowę, wykorzystując najnowocześniejszą sztuczną inteligencję do przepisywania dowolnego zdania, pracy, czy artykułu.. antonimy: bezsens 4.. A dziś, ten aforyzm nie jest coś, co nie stracił znaczenie, ale wręcz przeciwnie, staje się jeszcze bardziej aktualne i naglące, więc wygląda na logiczny uwagę o tym .Znaczenie słowa "informacja", synonimy i interpretacja Dawno, dawno temu, N. Rothschild powiedział: "Kto jest właścicielem informacji, jest właścicielem świata".. Synonimy dla znaczenie to: szyk, poczucie piękna, wykorzystanie .Znaczenie słowa "informacja", synonimy i interpretacja Dawno, dawno temu, N. Rothschild powiedział: "Kto jest właścicielem informacji, jest właścicielem świata".. Jako oznaczanie czegośSprawdź jak inaczej można powiedzieć - interpretacja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt