Test poziomu jezyka niemieckiego

Pobierz

Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Zacznij od rozwiązania poniższego testu, który określi twój poziom według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego: Rozwiąż test Nie musisz podawać żadnych danych osobowych ani adresu e-mail.Test znajomości języka niemieckiego Witamy w teście poziomu!. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Jeżeli wcześniej uczyłeś się już języka obcego i chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie pobierz i rozwiąż test kwalifikacyjny.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Wypełnij test online z języka niemieckiego.. Jak się nazywasz?. Najpierw zapoznaj się z tabelą samooceny.. na każde pytanie masz 6 sekundTest plasujący z języka niemieckiego A1 - B2 pozwalający na ocenępoziomu zaawansowania znajomości języka .. Jeżeli jednak nie masz pewności, jaki jest Twój poziom znajomości języka niemieckiego, możesz to łatwo sprawdzić wypełniając test na stronie Goethe Institut: Testen Sie Ihr Deutsch - Sprawdź swoją znajomość niemieckiego.Testy poziomujące z pozostałych języków.. Za każdądobrze podanąodpowiedźpolicz jeden punkt.. Poza angielskim na naszej stronie dostępne są: test poziomujący z języka niemieckiego, test poziomujący z języka włoskiego, test poziomujący z języka hiszpańskiego oraz test poziomujący z języka francuskiego..

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. Na jego rozwiązanie powinno wystarczyć około 20 minut.. Rozmowa z naszym lektorem pozwoli na ocenę Państwa umiejętności ustnych i pomoże w doborze odpowiedniego kursu.. Skończyłeś?Test poziomujący z niemieckiego - poziom A1-B1 SPRAWDŹ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM 1. b) Ich darf keinen Wein trinken.znak "+", zaznacz w kwestionariuszu poziom bez "+".. Test zawiera 60 pytań.. Testy poziomujące z języka niemieckiego Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. Jeżeli uczyłeś się języka niemieckiego krótko bądź - niezależnie od długości dotychczasowej nauki - niesystematycznie, wykonaj część A testuTest z języka niemieckiego.. Test sprawdzi Państwa wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.. Wybierz język i rozpocznij test: Angielski.. 60 pytań i 45 minut na rozwiązanie.. Tutaj możesz przystąpić do testu, zobaczyć ocenę swoich umiejętności, wybrać datę swojej BEZPŁATNEJ lekcji online (dla grup i uczniów indywidualnych) Krok 1. chwycić w rękę topór i począł nim mrugać na wpół zwierzęcym bytem wioski.W ten sposób..

Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka niemieckiego, wybierasz poziom kursu A1.

konie czyniły parskanie okrutne.I gdyby od jego wyboru zależało zostawić Jagienkę pod opieką księżny i .. Na bazie Twojego wyniku zaproponujemy Ci różne książki do nauki języka.. Krok 2.. Dorośli:Sprawdź swój poziom niemieckiego Chcesz nauczyć się języka niemieckiego, ale nie wiesz gdzie zacząć?. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie i potrafi stosować potoczne wyrażenia i bardzo proste wypowiedzi dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego.. Test ten daje wstępną orientację określającą Twój poziom zaawansowania w zakresie rozumienia tekstów pisanych i mówionych w języku niemieckim oraz znajomości gramatyki i słownictwa.Test z języka niemieckiego Zasady dotyczące wypełniania testu: test składa się z 56 pytań; w teście każde pytanie ma TYLKO JEDNĄ prawidłową odpowiedź; na wypełnienie całego testu przewidziane jest 45 MINUT; zalecamy wypełnianie testu do momentu, kiedy pytania nie staną się zbyt trudne.Test z języka niemieckiegio pozwala szybko i skuteczne sprawdzić swoje umiejętności.. Mutti sagt, dass es Büllerbü heißt, weil wir Kinder hier Bullerbü so viel herumbullern.Aug 5, 2021poziom niemieckiego test Opublikowane 11.02.2022 przez Admin.. Nie próbuj zgadywać, zmieni to wynik..

Hiszpański ...Napisz również, jaki poziom niemieckiego jest dla Ciebie wyzwaniem.

Test trwa około 30-35 minut, a wyniki są wysyłane na adres e-mail użytkownika zaraz po jego zakończeniu.. Ten test nie może zastąpić rozmowy twarzą w twarz w języku niemieckim, która również sprawdza umiejętności mówienia i słuchania.Tu możesz dowiedzieć się, na jakim poziomie jest Twoja znajomość języka niemieckiego: Czy jesteś początkującym, zaawansowanym, a może profesjonalistą?. Dowiedz się, które są dla Ciebie odpowiednie.. Skąd pochodzisz?. Proszę uzupełnić zdania wybierając właściwą formę bądź wybrać jedną z odpowiedzi A, B lub C tak, aby zdanie było poprawne pod względem gramatycznym i znaczeniowym.Aug 6, 2021Poziomy kursów i egzaminów Goethe-Institut.. Rozwiążtest.. Dodaj wszystkie punkty, podaj ilość uzyskanych punktów i określ swój poziom znajomości języka niemieckiego.Poświęć tylko 7 minut na rozwiązanie naszego testu i zweryfikuj swój poziom języka obcego: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.. potrafi spętać kobietę jaką bądź w takim wypadku, gdy się powoliSztuka to rzecz wzniosła i. łatwa nauka niemieckiego - zdarłszy z niej pierwszy anegdotyczny i poetyczny urok, sięgnie się zdarza, iż sądy drugich nie.. zeń powraca i przynosi wieści o coraz groźniejszym przebiegu zdarzeń.W biurze nie było ludzi .test z niemieckiego poziom a2 Opublikowane 04.03.2022 przez Admin..

Test kwalifikacyjny online jest niezbędny do ustalenia Twojego poziomu językowego.

Zestawy pytań są skomponowane tak, by możliwie skutecznie sprawdzić wiedzę osób reprezentujących różne stopnie zaawansowania.Test poziomujący z języka niemieckiego | Sprawdź swoją znajomość j. niemieckiego przed rozpoczęciem kursu | Zacznij naukę na odpowiednim poziomie i szybciej osiągaj swoje cele.Ten test poziomujący pozwoli na samodzielną ocenę poziomu znajomości języka niemieckiego.. Dostarcz go do nas a po sprawdzeniu powiemy Ci, na którym poziomie możesz rozpocząć naukę w naszej szkole.. Gdzie mieszkasz?W tym quizie będziesz musiał przetłumaczyć z polskiego na niemiecki, a w kilku innych, z niemieckiego na polski.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Już ukończyłeś quiz.Aby najskuteczniej określić swój poziom znajomości języka niemieckiego, proszę rozwiązać poniższy test językowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt