Beteo kocha nie kocham tekst

Pobierz

Beteo - UtopiaTekst piosenki [Refren] Nie wiem jak ty, ale ja nie umiem chyba dłużej tak żyć Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczyt Mała nie chce całe życie bać się o łzy Ale kiedy się pojawią nie możemy ich kryć Mała kiedy się pojawią to do ucha mi krzycz Gdy patrzę do lustra obok mnie jesteś ty Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczytBeteo & Reto Lyrics "Meow" [Beteo:] Znowu miałem żyć ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną Ona leży zapatrzona w iPhone'a i wbija szpony w moje plecy drugą ręką Moi ludzie dolewają do coli setkę wódki, bo ciągle tu za nimi węszą Mam najwięcej pieniędzy w moim życiu, a i tak boje się co będzie za miesiąc Bo gubię te pieniądze jak Wi-FiKocha nie kocham beteo - Tekściory.pl - sprawdź tekst, tłumaczenie twojej ulubionej piosenki, obejrzyj teledysk.. Nasze bazy tekstów .Tekst piosenki [Zwrotka 1] Mała nie bądź taka spięta jak twoje włosy Weź się rozpuść jak w tobie tabletka Nie papierosy, a twój zapach czuję już z daleka Zamykam oczy za tobą chodzi jakiś (hahahaha) (Nie, nie, nie, nie, nie) Ona ciągle słucha "Candy" Queby, nie jarają jej te Macklemory, Eminemy Ale słucha ze mną Drake'a albo Gucci Mane'aTekst piosenki [Refren] Nie wiem jak ty, ale ja nie umiem chyba dłużej tak żyć Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczyt Mała nie chce całe życie bać się o łzy Ale kiedy się pojawią nie możemy ich kryć Mała kiedy się pojawią to do ucha mi krzycz Gdy patrzę do lustra obok mnie jesteś ty Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczytBeteo - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski..

Kocha nie kocham beteo.

Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Tylko ich częstuję trawką, chuj z resztą,Tekst piosenki Beteo: Kocha, nie kocham ona mówi, że mnie kocha ale ja jej nie, nie wychowałem się na blokach i się boi tam wejść pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd okej, zapytaj lepiej czy masz być sama czy z koleżanką kocham tylko swoich ludzi ich częstuję szamką tylko ich częstuję trawką chu* z resztąBeteo, Kocha, nie kocham.. Nam, wyczulonym na każdy przejaw zainteresowania polską stolicą, na każde ciepłe słowo ze strony obcokrajowca, na pochlebny tekst w zagranicznych .Beteo - Kocha, nie kocham tekst piosenki.. Znajdziesz u nas niemalże każdy interesujący Cię tekst piosenki.. Wykonawcy; Rankingi; Zaloguj się Wykonawcy Ranking .. Mój malutki.. ona mówi, że mnie kocha ale ja jej nie, nie wychowałem się na blokach i się boi tam wejść pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd okej, zapytaj lepiej czy masz być sama czy z koleżanką kocham tylko swoich ludzi ich częstuję szamką tylko ich częstuję trawką chu* z resztąTekst piosenki [Zwrotka 1] Ona mówi że mnie kocha, ale ja jej nie nie Wychowałem się na blokach i się boi tam wejść Pyta czemu nie wyglądam jak z tamtąd Pyta czemu nie wyglądam jak z tamtąd [Zwrotka 1] Okej lepiej zapytaj czy masz być sama czy z koleżanką Kocham tylko swoich ludzi, ich częstuję szamką Tylko ich częstuję trawką, chuj z resztąBeteo - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski..

... Beteo - Kocha, nie kocham (+1) 5.

Odkąd uciekłem stąd mnożę tę pengę Nie walcze o respekt .. ciągle robię .. Beteo - Nie Chcę tekst piosenki.. tłumaczenia tych tekstów, a także teledyski.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Zamiast tylko szukać winy wciąż we mnie Moje osiedle to puste miejsce.. Pyta czemu nie wyglądam jak stamtąd.. [Zwrotka 1] Okej, zapytaj lepiej czy masz być sama czy z koleżanką, kocham tylko swoich ludzi, ich częstuję szamką.. Mała nie bądź taka spięta jak twoje włosy Weź się rozpuść jak w tobie tabletka Nie papierosy, a twój zapach czuję już z daleka Zamykam oczy za tobą chodzi jakiś (hahahaha) (Nie, nie, nie, nie, nie) Ona ciągle słucha "Candy" Queby, nie jarają jej te Macklemory, Eminemy Ale słucha ze mną Drake'a albo Gucci Mane'aBeteo Lyrics "Ty" Nie wiem jak ty, ale ja nie umiem chyba dłużej tak żyć Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczyt Mała nie chce całe życie bać się o łzy Ale kiedy się pojawią nie możemy ich kryć Mała kiedy się pojawią to do ucha mi krzycz Gdy patrzę do lustra obok mnie jesteś ty Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczytDookoła moi bliscy i to się nie zmieni, jak więzi z THC, niee!.

Leżę kochanie z rozciętą głową.

Kocham cię robaczku.. Popychasz mnie i uderzam w ścianę.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Nowy Pop .. Daj mi jeden oddech, dawaj siebie ciągle Życie zawróciło w głowie mi, jak Rollercoaster Dziś to robisz Ty, tylko otrzyj łzy Zaraz będzie dobrze, wszystko będzie dobrze Daj mi jeden oddech, dawaj siebie ciągle Życie zawróciło w głowie mi, jak RollercoasterI zajebać sobie szybko w łapę samarę.. A na naszym dywanie mamy nową plamę.. Czy kochasz mnie żabciu.Berlin cię nie kocha, przebrzydły turysto.. Kocham jak wtedy biegniesz za mną.. Sny z ulicy - Beteo.Odkąd uciekłem stąd mnożę tę pengę Nie walcze o respekt.. 2 .Nowy Pop - Beteo zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. Kocha, nie kocham - Beteo "ona mówi ze mnie kocha ale ja jej nie, nie wychowałem się na blokach i się boi tam wejść pyta czemu nie .Głowa do góry nie ma czasu na łzy Możesz dotknąć chmury granica to Ty, tylko Ty Więc się nie martw mała więc się nie martw ziomek (x3) Bo życie jest za drogie [Zwrotka 2: Beteo] Myślałem, że kocham, myślałem że kocha i kurwa tak bardzo myliłem się Lubiłaś być traktowana jak suka, wiedziałem że z tego wyliżesz sięTo spier-a-a-m Wszystko schowaj i się dobrze schowaj Byku nawet jak cię ciągnie nadal Ty uśmiechnij się dziewczyno i nie czekaj aż on Cię zauważy, to zobaczysz, że uśmiechnie się los Chcę tatuaży.Beteo Lyrics "Znasz Mnie?".

1 0 0 Beteo - Kocha, nie kocham tekst piosenki.

Beteo - Moje Dupy Ćpają1 Wszystkie nasze byłe Lyrics [Intro] Jebać wszystkie nasze byłe, oo oo Jebać wszystkie nasze byłe, oo oo Jebać wszystkie nasze byłe, oo oo [Zwrotka 1] Miały być nasze na zawsze Żyć z nami długo,.Nie wiem jak ty, ale ja nie umiem chyba dłużej tak żyć Mała dziś zabiorę cię ze sobą na szczyt Mała nie chce całe życie bać się o łzy Ale kiedy się pojawią nie możemy ich kryć Mała kiedy się.. [Zwrotka 1: Beteo] Znowu miałem żyć ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną Ona leży zapatrzona w iPhone'a i wbija szpony w moje plecy drugą ręką Moi ludzie dolewają do coli setkę wódki,.Tekst piosenki [Refren] Czasem nie wiem już dokąd iść, kiedy przypominam sobie o dnie Czasem myślę, że nie mam nic, ale nie to, że nie mam co jeść No bo zawsze tutaj mam co pić, co zapalić i odurzyć się Umiem tylko w jednym miejscu tkwić, nawet kiedy coś ruszy mnie [Zwrotka 1] Mówią mi bejbi, weź no ogarnij się bejbiZnajdujesz się na stronie wyników wyszukiwania dla frazy beteo kocha nie kocham.. Beteo - Kocha, nie kocham (+1) 11. może dlatego że, mam wiele wad musiałem starać się o siebie sam one mówią chodź, potem mówią pa dzisiaj liczę zyski, już nie liczę strat dziś mam nową muzę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt