Napisz krótkie przeczenia do podanych zdań

Pobierz

2010-04-21 11:18:09 Napisz 5 zdań oznajmujących Present Perfect ułóż pytania i przeczenia 2011-03-04 18:34:42Napisz do podanych zdań pytania i przeczenia.. You: Ty poszedłeś wczoraj do kina.. Napisz przeczenia podanych zdań.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. aktywuj konto premium przykładowe nagranieCzas Past Simple jest czasem przeszłym, który służy do opisywania zakończonych czynności, które miały miejsce w przeszłości, i które nie mają wpływu na teraźniejszość.. You: Wy poszliście wczoraj do kina.. Napisz przeczenia podanych zdań.W trzeciej osobie liczby pojedynczej do podstawowej formy czasownika dodajemy końcówkę -s. like - likes, think - thinks, drive - drives;.. Zadanie 1 Napisz krótkie przeczenia do podanych zdań Następnie przekształć zdania zastępując podkreślone informacje wyrażeniami podanymi w nawiasach .. 9.I see you.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Kochanowski porównuje swoje życie do Proteusza, jako symbolu zmienności.Wpisz nazwy wydarzeń do zdań w ćw.. Przy tworzeniu przeczeń i pytań pojawia się dodatkowe słówko - operator.. : Nie robiłam niczego ważnego, kiedy zadzwoniłeś.. Użyj wyrażeń z ćw.. Tworzenie pytań jest banalnie proste - wystarczy tylko zamienić ze sobą miejscami czasownik pomocniczy z podmiotem zdania:twierdzące -am j a good student..

Ułóż pytania i krótkie odpowiedzi.

pytania w Present Continuous.. Refleksje płynące z wiersza są przygnębiające.. Użyj wyrażeń z tabelki i czasu Present Continuous jak w przykładzie i zdecyduj co to jest za wydarzenie.. Aby utworzyć pytanie wystarczy zamienić ze sobą miejscami podmiot zdania i operator.Ja poszedłem wczoraj do kina.. She: Ona poszła wczoraj do kina.. The are talking now.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz krótki tekst do zeszytu o wydarzeniu na które poszedłeś.. W trzeciej osobie liczby pojedynczej czasownik have przybiera formę has.. She has got a dog.. Napisz co robią dzieci na obrazkach w ćw.. : Nie mieszkaliśmy w tamtym czasie w Chinach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. : Maleństwo nie spało, kiedy się obudziłam.Porównuje człowieka do kukiełki, czy aktora, który ogrywa w życiu pewne, narzucone role.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. He: On poszedł wczoraj do kina..

Napisz przeczenia podanych zdań.Napisz przeczenia podanych zdań.

pytania w Present Perfect.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Wpisz do, does, don't lub doesn't (pytania, przeczenia, krótkie odpowiedzi) Przepisz zdania, używając she lub he (3 os. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe) Wybierz poprawną odpowiedź (przeczenia, zdania twierdzące) Utwórz pytania w czasie Present Simple; Uzupełnij zdaniaNapisz przeczenia podanych zdań,używając skróconej formy czasownika.. Ona posiada psa.Zadanie: nj gt past simple do podanych zdań napisz pytanie Rozwiązanie: 1 przeczenie i didn t play computer games yesterday pytanie did i play computer game Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.I.. It: Ono poszło wczoraj do kina.. 3 na podstawie informacji na plakatach w ćw.. (yes) 7.Napisz odpowiedzi na pytania po angielsku.Pilne Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: Tenczowalala 10.5.2010 (21:42) Na już!. "Do gór i lasów": Fraszka opisuje życie poety, oczywiście traktując je w sposób wybiórczy..

Do podanych zdań napisz pytania i odpowiedzi: 1.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. We: My poszliśmy wczoraj do kina.. Pablo/ play/ with his Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: kp76 20.6.2010 (06:02) Ułóż pytania do .czasownik to be - krótkie formy, pytania, przeczenia.. robert and jack were very hungry.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt