Test ze znajomości ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Sprawdz a dowiesz sie czy umiesz walczyc o marzenia !TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. od kiedy umarli jej rodzice.. Kim z zawodu byli rodzice Ani?. Ułóż ze mną puzzle!. Opisana sytuacja odnosi się do Ani i: A. Gilberta B. Mateusza C. pastora D. Ruby'ego.. Tags: .. od kiedy wypędzono ją ze szkółki niedzielnej.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .1.. 11) Jak kończy się powieść?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Skomentuj.. 2.Wszystko wskazuje na to, że lektura Ani z Zielonego Wzgórza przeszła ci koło nosa.. (imiona i nazwisko) .bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Wyjaśnienie pomyłki.. Akcja została osadzonaw: a) Londynie b) Toronto c) Avonlea 5.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. POWODZENIA!. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Miłego rozwiązywania!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Akcja powieści rozgrywa się a) XXw.. ZapraszamyAnia z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyTest Ania z zielonego wzgórza !

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1901 d) 1898a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaTest ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Rozwiąż test!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Przyjaźń z Dianą.. Filmy.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Test: .. stypendium Ani b) licytacja Zielonego Wzgórza c) choroba Maryli d) bankructwo banku Rozwiązanie .. Życzę wam powodzenia!. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Rodzice dokupili mi ją na szybko.Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza..

Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.

Kłótnia Ani z Gilbertem.. Ach, czy kto widział kiedy podobne piegi.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. bibliotekarzami.. Szukaj.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. dodany: 2014-05-11 20:42:10, przez: oliviera12Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Udostępnij.. nauczycielami.. SURVEY .Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań by ewelina_jordan.. Dorota 5 lat temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Dziwnie się złożyło, mieliśmy w domu większość części tego cyklu, ale akurat nie tę.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

... Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.

Nic straconego!. 2.9) Ania, spadając z dachu, złamała: a) obojczyk, b) nogę, c) rękę.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.. czy zawsze wierzysz ze ci sie uda, a moze poddajesz sie bardzo szybko!. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Jakie to chude i nędzne stworzenie.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Jaka jest geneza utworu?. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. 10) Maryla posądziła Anię o kradzież: a) broszki, b) pierścionka, c) szala.. Ani jeden kamyk, ani jedenPrzydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. POWODZENIA!. naukowcami.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieSprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt