Śmieszne teksty z apteki

Pobierz

Gdy wiosną umarła babcia automatycznie powiększył się metraż w mieszkaniu.Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. Mam nadzieję, że sprawią ci tak samo dużo radości jak mnie.. Na to zajączek lekko wnerwiony: - No dobra misiu, niech będzie, ale powiem ci, żeś mi lekko weekend spier****ł!Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. - rozumiem - mówi aptekarz - masz tu prezerwatywę.. - Aha (dłuższy namysł) … A czy ma pani może jakąś pochwę, bo nie jestem pewien, czy żona ma?. Albert Einstein:Śmieszne teksty z zeszytów szkolnych Dowcipy, kawały Będąc na drugim roku uniwersytetu, wybuchła wojna.. Na każdą okazję .. Większość śmiesznych sytuacji powodują jednak sami pacjenci odwiedzający aptekę.. Co słyszą aptekarze?. Trzeci podchodzi, aptekarz mówi mu: - 390 złotych.. -Jasiu postawię Ci szóstke jak ułożysz z pięcioma ptakami.Kolejka w aptece.. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. Chłopak trafia do domu swojej dziewczyny.. Co słyszą aptekarze?. Kawały o aptekarzach, to z reguły scenki pokazujące zakupy nieodpowiednich lub wstydliwych medykamentów.. Zobacz galerię (25 zdjęć) Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mówi: - 320 złotych proszę..

Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!

Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53Przychodzi zajączek do apteki misia: - Poproszę 500 prezerwatyw.. Co .Twój dostawca humoru rysunkowego w sieci!. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53 śmieszne teksty .Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. Co słyszą aptekarze?. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w potrzeby klientów.. 21 sierpnia 2014, 15:38 plażowi sprzedawcy śmieszne teksty teksty sprzedawców sprzedaż na plażyDo apteki przyjeżdża na rowerze kobieta w mocno za… Do apteki przyjeżdża na rowerze kobieta w mocno zaawansowanym wieku.. Pyta się Jasia: - Jaki wyciągamy z tego wniosek?. Chłopak poszedł do wojska ale w cywilu zostawił dziewczynę…Najlepsze autentyczne teksty usłyszane w aptece (20 obrazków) Przychodzi facet odebrać dla żony gałki dopochwowe robione w aptece: - Pani magister, a jak żona ma to stosować?. Misiu bardzo zdziwiony wyjmuje spod lady wszystkie opakowania gumek, wynosi karton z zaplecza, liczy, liczy i stwierdza: - Przykro mi zajączku, ale mam tylko 499..

... Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!

Pijacy pod wpływem alkoholu często popełniają samobójstwo i nazajutrz nic nie pamiętają.. Co słyszą aptekarze?. Warto przypomnieć sobie te najlepsze.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. Siadają przy stole i następuje poczęstunek.Jan 24, 2021Autentyk z mojej pracy w aptece - przychodzi facet odebrać dla żony gałki dopochwowe robione w aptece: - Pani magister, a jak żona ma to stosować?. Życząc każdemu zdrowia, zapraszamy do zapoznania się ze znalezionymi kawałami o aptekarzach .May 26, 2022-Brawo a spróbuj z dwoma ptakami.. Co słyszą aptekarze?. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. A czy ma pani może jakąś pochwę, bo nie jestem pewien, czy żona ma?. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53 -Brawo Brawo.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. W tym poście masz pierwszą dawkę..

Jakie inne śmieszne teksty można usłyszeć w aptece?

Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. - Coś na wargi sromotnikowe proszęCo słyszą aptekarze?. Następne są już w przygotowaniu.. Co słyszą aptekarze?. Staje w ogonku oczekuję cych i kiedy przychodzi jej kolej mówi: - Poproszę dwie prezerwatywy!. Wkłada 2 robaka i nasypuje tytoniu - robak zdechł… Wkłada 3 robaka do szklanki ze zwykłą wodą - robak żyje.. - Tu ma pan napisane - raz dziennie dopochwowo.. Co słyszą aptekarze?. Kasia to moja siostra cioteczna, Jurek też.. -Mój tata przyszedł do domu pijany jak szpak, wywinął orłą.. Chłopak się rozochocił.. - Czy dostanę mleko Debilon?Wkłada 1 robaka do szklanki i nalewa alkoholu - robak zdechł.. - Panie, daj pan dwie, jej mama podobno też fajna dupa!. red. 15 kwietnia 2019, 16:53.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Polska Press/zdjęcie ilustracyjne.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53TodayŚmieszne Teksty; Śmieszne teksty..

Okazuje się, że w aptece można usłyszeć równie śmieszne rozmowy.

Co słyszą aptekarze?. Swoją drogą farmaceuci muszą mieć naprawdę silną wolę, żeby po usłyszeniu tekstu "poproszę prezerwatywy duracell" lub "poproszę krople ze śmietnika", albo "poproszę sól filozoficzną" nie parsknąć śmiechem.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:53Śmieszne Teksty; Śmieszne teksty.. Sprawdźcie poniżej- Gorzej - odpowiada chłopak - pierwsza gościna u mojej dziewczyny.. - Aha (dłuższy namysł) .. - Tu ma pan napisane - raz dziennie dopochwowo.. Aptekarz to odpowiedzialna praca.. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. Farmaceuci nie dość, że muszą niejednokrotnie rozszyfrowywać to co napisał lekarz na recepcie, to jeszcze wsłuchują się w.. 15 kwietnia 2019, 16:531 day agośmieszne teksty śmieszne dialogi w aptekach będąc młodym farmaceutą Najlepsze teksty plażowych sprzedawców Tegoroczne wakacje dobiegają końca, ale okrzyki sprzedawców na plażach jeszcze długo pozostaną nam w pamięci.. Mogę skromnie zaznaczyć, że przed nami jeszcze cała kupa wyśmienitej zabawy.. Zostaje przedstawiony rodzinie.. Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi mu: - 340 złotych.. Zobacz najzabawniejsze teksty z apteki!. Dostaniesz piątkę jak ułożysz z trzema ptakami: -Mój tata przyszedł do domu pijany jak szpak wywinął orła i puścił pawia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt