Prosty opis mieszkania po niemiecku

Pobierz

4.2 Powiedzenie po rosyjsku: Opis domu po rosyjsku.Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. W kuchni jest stół i półka kuchenna.die Wohnung vermieten/ wynajmować mieszkanie (komuś) die Wohnung mieten / wynajmować mieszkanie (od kogoś) WG (Wohngemeinschaft) / wspólne mieszkanie (z innymi osobami, np. mieszkanie studenckie) die Miete /czynsz die Kaltmiete / czynsz (bez opłat takich jak na przykład ogrzewanie) die Nebenkosten/ opłaty dodatkoweOpisz swoje miejsce zamieszkania.. modern - nowoczesne.. Mieszkam w małym mieście, położonym 100 km od stolicy kraju.. verkehrsreich - o silnym natężeniu ruchu.. Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią.. - Mieszkam w Krakowie.Potrzebuje opisu mieszkania i okolicy po niemiecku jakoś prosto prostymi słowami tylko z tłumaczeniem polskim.. 3.2 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. Mój pokuj jest duży i jasny.. bequem - wygodne.. 2 Opis domu po rosyjsku.. Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. Mój salon jest duży są w nim 2 lampki, kanapa, półka na książki i telewizor.. die Eigentumswohnung - mieszkanie własnościowe.. 4 Określanie pomieszczeń w domu po rosyjsku.. Mój przedpokój jest duży i długi jstoi w nim półka..

Napisz o swoim domu po niemiecku.

Jeśli chcesz podać swoje miejsce zamieszkania - naucz się tych 4 słówek na pamięć Ich - ja wohnen - mieszkać Straße - ulica in - w Wystarczy odmienić wohnen przez osoby i zdanie gotowe.. Moje miasto jest zielone,czyste, spokojne, ale rozrywkowe.. W mieście jest dużo obiektów sportowych min.. W sypialni łóżko, półka, szafa.. 3 Gramatyka rosyjska, odmiana czasowników: 3.1 Określanie pięter po rosyjsku.. verkehrsarm - o słabym natężeniu ruchu.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.jeniecki notatka Opis olo " ka @_notateczkii Jak to zrobić dobrze Opis obrazka (die Bildbeschreibung) Opis obrazka / Opis zdjęcia / Opis ilustracji w języku niemieckim: jest standardowym zadaniem wielu egzaminów, w tym egzaminu maturalnego przydaje się w wielu sytuacjach życia codziennego Uwzględnij następujące informacje: kto lub co znajduje się na zdjęciu gdzie się znajdują .. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis swojego domu po niemiecku?. Dom jest położony w bardzo ładnej okolicy.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .

verkehrsgünstig - korzystne jeżeli chodzi o komunikację.. Jest duży.. Mój pokój jest w kolorze żółtym , na lewo od drzwi jest biurko z komputerem , na przeciwko biurka jest szafa w której trzymam ubrania.. Opis osoby po niemiecku; Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku; Opis przyjaciółki po niemiecku; Opis dnia po niemiecku; Opis wakacji po niemiecku; Opis pokoju po niemiecku; Opis domu po niemiecku; Opis mieszkania po niemiecku; Opis obrazka po niemieckuOpis pokoju po niemiecku.. luxuriös - luksusowe.. die Entfernung - oddalenie.Mein Wohnort Mein Wohnort - moje miejsce zamieszkania W poprzednim wpisie opowiadaliśmy o sobie.. Posiada kuchnię oraz niewielka łazienkę i toaletę.. Łóżko jest obok okna.Pierwszym tematem jest miejsce zamieszkania, kolejnym określenie gdzie pracujemy i co lubimy robić w wolnym czasie.. Przetłumaczcie mi ten tekst na Niemiecki: Mój dom ma 2 piętra.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Hasło?Opis - moje mieszkanie.. Jego najważniejszym celem jest przekazanie wszystkich informacji w możliwie jak najprostszy sposób, zachowując przy tym odpowiednią formę.. der Korridor - korytarz.. April 2019 0 1 Report.zwracam sie do Was z wielka proźbą o pomoc/tlumaczenie opisu mieszkania na wloski :) "mieszkam na 4 pietrze..

Po niemiecku.

Mieszkanie składa się z duzego salonu oraz 2 malych sypialni.. 4.1 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. Our bathroom is very modern.W środku znajdziemy 5 pokoi : kuchnia , łaźienka , dwa pokoje i przedpokój.. czytaj dalej Follow @ProstyNiemiecki O mnie Nazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki.Opis pokoju po niemiecku.. Zdania o pokoju w języku niemieckim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt