Ile było wulkanów na planecie małego księcia

Pobierz

ILE BYŁO PLANET W POBLIŻU PLANETY MAŁEGO KSIĘCIA ?. Z czym lisowi będzie kojarzyć się zboże?. a) 2 czynne i wygasły b) 2 czynne i 2 wygasłe c) 3 czynne 29) Ile baranków narysował narrator?. ILE MIAŁ WULKANÓW ?. 0. mycHa_puu ;] odpowiedział (a) 11.02.2009 o 19:22. noo 3 razem, 2 czynne a 1wygasly.Użytkownik Brainly.. Oprócz Małego księcia, kto jeszcze był głównym bohaterem?. WIATRU.Mały Książę był szczęśliwy na samym końcu książki.. Dlaczego Pijak pił ?a) bo lubiłb) bo chciał zapomnieć że pijec) bo chciał za.Miał również trzy wulkany- dwa czynne i jeden już nieczynny, o które też bardzo dbał.. 8.«Mały Książę» Antoine de Saint- Exupery - grupa A1.. Na planecie tej zamieszkiwał jedynie Mały Książę.. Czyje to słowa: "Uwielbiać to znaczy uznać mnie za człowieka najpiękniejszego, najbogatszego i najmądrzejszego na planecie .. Trawił go wąż boa na rysunku nr 1Każdą z nich odwiedził Mały Książę i na każdej spotkał jej mieszkańca.. Miał też jeden wulkan wygasły.. Narrator w wyniku pewnego zdarzenia znalazł się: na wyspie na szczycie góry na Pustyni Gobi na Saharze : 12.. Z czym lisowi będzie kojarzyć się zboże?. Proszę czekać.. Jakie czynności wykonał przed opuszczeniem planety?. Jakie uczucie wzbudziła w Mały Księciu wizyta w różanym ogrodzie?. odpowiedział (a) 03.02.2009 o 16:09.. JAK MIAŁ NA IMIĘ GŁÓWNY BOHATER ?. Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?.

Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?

Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?. Drugą osobą, którą odwiedził podczas swojej podróży, był: a) Próżny.. Mały Książę odwiedził sześć planet.. Jak się nazywała planeta Małego Księcia?. 2 I JEDEN WYGASŁY.. Ile Róża miała kolców ?a) jedenb) czteryc) dziesięć2.. Mały Książę nie miał zbyt wiele obowiazków.Dzień Małego Księcia na jego planecie był nudny.. Król mianował Małego Księcia ministrem: a) skarbu.. Są tam trzy wulkany, dwa aktywne i jeden wygasły.. Z czym walczył Mały Książę na swojej planecie?Patrzeć na słońce Spać oglądać wulkany : 9.. Jakie było ulubione zajęcie Małego Księcia na planecie B-612?. Kto wyjaśnił .Ile czasu minęło od rozstania narratora z Małym Księciem do chwili napisania książki?Kto jest autorem "Małego Księcia"?, Na jakiej planecie mieszkał Mały Książę?, , Jakiej narodowości był astronom, który odkrył planetę Małego Księcia?, Jaki kwiat zjawił się na planecie Małego Księcia?, Jakie było ulubione zajęcie Małego Księcia na planecie?, Dlaczego Mały Książę musiał wyrywać pędy baobabów?, Jakie wady symbolizuje Król?, Ile było wulkanów na .MAŁY KSIAŻE.. Buchlater mieszkał na swojej planecie: 54 lat 68 lat 42 lata 85 lat : 13.. Nie ma na niej dość miejsca dla dwóch osób".. W czym według narratora kochają się dorośli?.

10.Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?

Wyjaśnienie: Jeden był wygasły a pozostałe aktywne.. Jakie stworzenie spotkał jako pierwsze Mały Książę na Ziemi?. Jakiego koloru włosy miał Mały Książe?. Spotkał ją Mały Książę po przybyciu na Ziemię 6.. Początkowo pomyślał, że jest to nowa odmiana baobabu.. Mieściły się na niej również trzy wulkany, z których jeden był nieczynny.5.. Kiedy baobab wyrośnie, to na wyrwanie jest za… 8.. Co przedstawiał pierwszy rysunek narysowany w dzieciństwie przez narratora?. CZEGO BAŁA SIĘ RÓŻA ?. Róża kaszlała żeby mały ksiaże mial wyrzuty sumienia .Pewnego dnia Mały Książę zauważył, że coś wyrasta na jego planecie.. TRZY WULKANY - W TYM JEDEN WYGASŁY 19.. JAK NARRATOR ZNALAZŁ SIĘ NA PUSTYNI ?. Mały Książę kochał:"Mały Książę" - ile planet odwiedził Mały Książę?. Kontynent, na którym wylądował Mały Książę 5.. Jednak była to Róża.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. OGLĄDANIE ZACHODÓW SŁOŃCA 22.. Odpowiedź: Na planecie małego księcia były trzy wulkanu.. Czego Mały Książę nie robił na swojej planecie?. W czym według narratora kochają się dorośli?. Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?. c) rolnictwa.. Lecz jego planeta jest naprawdę zbyt mała.. Czego o swej róży dowiedział się Mały Książę po oswojeniu lisa?7.. Każdą z nich odwiedził Mały Książę i na każdej spotkał jej mieszkańca..

Ile wulkanów było na planecie Księcia?

Jakie wyznanie Mały Książę usłyszał od róży?. Geograf poradził odwiedzić Małemu Księciu?. Co przedstawiał pierwszy rysunek narysowany w dzieciństwie przez narratora?. Mógłby być przyjacielem Małego Księcia 7.. Pierwszą planetkę jaką odwiedził Mały Książę, zamieszkiwał: Bankier Pijak Król Latarnik : 7.. Naukowiec nadał jej oficjalną nazwę asteroidy B-612.. "Planeta Małego Księcia niebyła wieksza od zwykłego domu.Nosiła nazwę B-612.Na planecie były 3 wulkany, w tym 1 wygasły.Na planecie rosła róża , którą pielęgnował i opiekawał się,Na tej planecie było 43 zachody słońca"Należy się wystrzegać wulkanów, gdyż osoba z ich największą ilością zostanie na koniec ukarana ujemnymi punktami, a także baobabów, bo jeśli pojawi się u nas trzeci, wszystkie kafelki, na których się one znajdują, trzeba będzie odwrócić na pustą stronę, tracąc możliwość uzyskania punktów z przedmiotów.Mały Książę wyczyścił trzy wulkany, znajdujące się na jego asteroidzie i wyruszył w podróż.. Mały Książę odwiedził sześć planet.Mały Książę mieszkał na maleńkiej planecie, którą w 1909 roku odkrył pewien turecki astronom.. Geograf poradził odwiedzić Małemu Księciu?. Planeta B-612 jest bardzo małych rozmiarów, zresztą Mały Książę też jest malutki.. Czego obawiał się Mały Książę, kiedy zostawiał różę?.

Ile czynnych wulkanów znajdowało się na planecie Małego Księcia?

kason11wd i 4 innych użytkowników uznało tę odpowiedź za pomocną.. Z czym walczył Mały Książę na swojej planecie?a) Z planety B-612 b) Z planety B-621 c) z gwiazdy B-632 28) Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?. a) nie czyścił wulkanów.. Co przedstawiał pierwszy rysunek narysowany w dzieciństwie przez narratora?. Drugą planetę zamieszkiwał pyszałek , słyszący wyłącznie pochwały.Ile wulkanów było na planecie Małego Księcia?. Co stanowiło ochronę/obronę róży przed dzikimi zwierzętami?. Dziękuję 2. star.Życie Małego Księcia na Planecie B-612.. Tak też i się stało.Czy przetrwasz na planecie Małego Księcia?. Jakie drzewa stanowiły zagrożenie dla Asteroidu B-612?. 3 2 1 nie było tam wulkanów : 11.. Mały Książę miał dwa czynne wulkany.. Jakie rośliny na planecie Małego Księcia należało wyrwać natychmiast po wyrośnięciu?. Gdzie toczy się akcja utworu?. Pewnego dnia Książę i róża posprzeczali się, gdyż ona ciągle była zniesmaczona tym, co Książę dla niej robił i postanowił ją opuścić.Podróżował po wielju planetach.3.. a) sekwoje b) słoneczniki c) baobaby d) bluszcz 6.. Planeta B 612, na której mieszkał Mały Książę znajdowała się niedaleko sześciu innych niewielkich planet: 325, 326, 327, 328, 329, 330.. O kim Mały Książę wypowiada te słowa: "Ten z nich jest jedynym, który nadałby się dla mnie na przyjaciela.. Prawda Fałsz : 6.. Antonie upił duży łyk kawy i skrzywił się z niesmakiem.Q.. Poza tym rosna tam baobaby i bardzo malutkie skromne kwiatuszki, spotkac można także urodziwą rózyczkę.. Ile było wulkanów na planecie Małego Księcia ?a) pięćb) trzyc) jeden3.. Wygładzała każdy płatek, starannie dobierała kolory, aby spodobać się właścicielowi planety.. 1 3 2 nie miał czynych wulkanów : 8.. Jakie rośliny systematycznie tępił Mały Książe na swojej planecie?. Jakie uczucie wzbudziła w Mały Księciu wizyta w różanym ogrodzie?. b) nie oglądał zachodów słońca.. a) trzy czynne b) dwa wygasłe i jeden czynny c) dwa czynne i jeden wygasły d) trzy wygasłe RozwiązanieCo według pustynnego kwiatu przeszkadza ludziom?. Ulubioną rozrywką Małego Księcia na jego planecie było: a) ściganie chmur b) oglądanie zachodów słońcaKONKURS Z TREŚCI "MAŁEGO KSIĘCIA" 1.. Ile kolców miała róża?. Dęby Baobaby Topole Świerki : 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt