Argumenty na przewodniczącego klasy

Pobierz

poleca 83 %.. Reprezentuję szkołę w różnych olimpiadach , konkursach i .2.. Uchwycić nie tylko to, co oczywiste dla większości, ale także to, na co zwracają uwagę pojedyncze osoby.. "Lepiej wybrać nie możesz!. Po prostu się zareklamuj.. Zredaguj tekst przemówienia, które wygłosisz na ogólnoszkolnym spotkaniu przedwyborczym.. Później opowiedz nieco o reformach, które planujesz wprowadzić.szczęśliwy numer- kto ma taki numer w dzienniku nie będzie pytany i nie pisze kartkówek ;p konkurs na najmilszego pupilka- czyli fotki zwierzaków uczniów z opisem jakieś fajne dyski z konkursami np.przejście przez pachołek-zwyciesca otrzymuje małego pluszaka i proponuje fajowe wycieczki;)najlepiej to napisz: jeżeli mnie wybierzecie to nie będziecie musieli chodzić do szkoły i pod tym małym druczkiem: w weekendy i święta :) to zadziała bo ''wyborcy'' w szkole nie lubią sztywniaków i wiem to z własnego doświedczenia bo dzięki temu hasłu jestem przewodniczącą klasy i szkoły.Startuję w wyborach do samorządu uczniowskiego w naszej szkole .. Ze mną zawsze pomysłowo, no i trzymam Cię za słowo, że oddajesz głosik na mnie .. Swego głosu nie zmarnujesz kiedy na mnie zagłosujesz.1Chodzić na takie lekcje jakie się tylko chce 2 Przynoszenie telefonów 3 Skrzynia na skargi na nauczycieli 4 Wszystkie słodycze we sklepiku szkolnym za darmo 5 Godzina przerwy 6 Nikt nigdy nie dostanie jedynkiPrzemówienie do uczniów/kolegów w sprawie wyboru na przewodniczącego szkoły..

Opiekunem samorz ądu jest wychowawca klasy.

Ustawić się tu.. Podczas mojej kadencji spróbuje zorganizowac: -Szczęśliwy numerek -festyny - konkursy - 1 dyskoteka na miesiąc lub częściej - spotkania ze znanymi osobami(u mnie są sportowcy) - więcej wycieczek Nie martwie się!Podanie kandydatów na stanowisko przewodniczącego • argumenty • zgody kandydatów • zasady głosowania (zaznaczenie jednej osoby) • rozdanie kart do głosowania przez komisję skrutacyjną • głosowanie • podliczenie głosów przez komisję skrutacyjną • odczytanie protokołu przez członka komisji skrutacyjnej 5.Powinny być to takie cechy, jak: kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, zorganizowanie, obowiązkowość, chęć współpracy, dbałość o dobro wspólne wszystkich uczniów.. Miły, mądry i wesoły zawsze przyjdzie tu do szkoły (eeee nie pasuje) Nie marnuj czasu, zagłosuj na mnie bez hałasu.. Nie boję się wyrazic własnego zdania i tego co czuję lub myślę .. Debata ma dla nas charakter koncyliacyjny, gdyż zadaniem jej uczestników jest dążenie do porozumienia.. Przekształć równoważniki zdań na zdania, a także zdania pojedyncze na złożone.. Bardzo bym chciała wygrac lub nawet dostac się do samorządu ..

KAŻDY uczeń tej klasy oddał jeden ważny głos.

Usiądźcie tam.. Drodzy koledzy i koleżanki , Szanowni nauczyciele Startuję w wyborach do samorządu uczniowskiego w naszej szkole .. Zagłosuj na mnie!". Strasznie Mi na tym zależy .. "Głosując na mnie - dbasz o dobre miano szkoły i siebie!". Zosia otrzymała o 6 głosów więcej niż Piotr.. Język polski.Powinieneś zrobić wszystko co w Twojej mocy, żeby być widocznym, na tyle, aby uczniowie Cię zobaczyli.. Chcesz zostać przewodniczącym SU.. Zapisz obliczeniamiany poglądów, przekonań, argumentów, pozwalający spojrzeć na problem, zagadnienie z różnych perspektyw.. Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Czy znacie jakieś argumenty na zostanie przewodniczącym klasy?Potrafię być asertywna, stanowcza, a na co dzień cechuje mnie kreatywność.. Czy to wymaga wielkiego wysiłku.Myślę, że na lekcjach, oprócz przyswajania nowego materiału, powinniśmy powtórzyć naszą wiedze wyniesioną z gimnazjów i przypomnieć sobie jak ładnie się uśmiechać, jak pomagać przyjaciołom w opresjach, jak radzić sobie z codziennym stresem tak by nie sprawiać przykrości innym.Nazywam się ..

Sposób wyboru samorz ądu klasowego okre ślaj ą uczniowie wraz z wychowawc ą klasy.

Bardzo chciałabym zostac przewodniczącą SU, ponieważ lubię nowe wyzwania.. Wystarczy na mnie głosować!". Jestem koleżeńska i bardzo lubię pomagac innym .. Ruszajcie już.. Lubił szalik podarowany przez babcię.. Marysia otrzymała 9 głosów co stanowiło 36%wszystkich głosów.. Nareszcie wiosna.. Chciał napisać do niej.. Siadać!. "Nie umiesz się zdecydować?. Oblicz, ile głosów otrzymała Zosia, a ile-Piotr.. Lubię pracę w grupie, jestem komunikatywna i przyjazna dla innych.. Mam dobre stopnie .. Startujesz w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w nowej szkole.. Zepsuł zegar należący do ojca.. Pod szafką rozrzucone gazety.. Bardzo bym chciała wygrac lub nawet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt