Kochaj mnie tekst genius

Pobierz

Daj mi trochę więcej każdego dnia, a dam Ci dużo więcej niż naprawdę się da.. Popsuta głowa, zepsuty plik mnie woła (Mateusz) Podpisałem pakt z ulicą, jak kapała krew na beton.. Więcej Ciebie!Chodź tu kochanie, tak, wiesz, czego chcę Ty masz to [Refren: Nick Jonas] Bom didi bom bom bom bom Bom didi bom bom* Dajesz mi złą miłość Ale kocham to, kochanie Kochaj mnie całą, długą noc Jeżeli tego chcesz, kochanie, jak Bom didi bom bom bom bom Bom didi bom bom Bo jesteś złą dziewczynką Ale kocham to, kochanie Kochaj mnie całą, długą nocTekst piosenki [Intro] Co dzień chmury zwiedza moja głowa Sami specjaliści, w nowomowach Tyle to razy pisałem od nowa Mam dla ciebie coś więcej niż puste słowa [Bridge] Skarbie!. Znam zepsucie tego miasta, ile, gdzie, kto.Ale dzisiaj nie kochaj się w mojej złożoności Tylko ze mną, ostro, no bo to o to pościg .. Zapalimy na spółkę.. dla mnie i dla pani tematy seksualne i klimaty lecz nie spadam do chaty i nikt tu nie rządzi i nikt tu nie mąci, nie za karę - poszedłby w kącik, .. [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska] W peunej gotowości.. Choćby od Amazonki aż po Nil.. Robię z tobą duży pożar, duże pogo.. Nawet kiedy.. [Tekst "Kochaj mnie (Pokochaj mnie)"] [Zwrotka 1] Pocałunki we mgle Taniec pod drzewem, gdy pada deszcz I noce bez snu, gdy miłość w nas radzi się [Refren] Kochaj mnie, jakby jutra już nie było O.Chcę mocno kochać,żyć resztę walić Kochaj mnie ze wszystkimi wadami, przywarami Zboczeństwami, nałogami, dziwactwami Kochaj mnie w pełnym pakiecie W chorobie, zdrowiu, nieszczęściu Szczęściu w.Kochaj mnie Lyrics: Jaaa i ja / Kochaj Mnie / Huuuu u u / x2 / Kochaj Mnie!.

Cypis - Kochaj mnie skarbie tekst piosenki.

[Szpaku:] (BOŻE!). Raz u zbiegu dwóch ulic zobaczyłem przypadkiem Przechodziłaś nie widząc nikogo, Gdy Cię mijać zacząłem jak by nagle olśnienie Wzrok uniosłaś niepewnie nad drogą W swoich dłoniach trzymałem mały bukiet konwalii, Który w okół rozsiewał swą woń Uśmiechnęłaś się do mnie, serce mocniej zabiło Pomyślałem milczenia już dość ref.Mówi "nie kochaj się w kurwach" Pytasz gdzie moja wytwórnia?. Mam dla Ciebie coś więcej niż puste słowa.. Dokąd prowadzi Cię rozum?. Ty i ja cierpieliśmy wystarczająco.. O "Poligono Industrial" najlepiej zapomnieć.. Braknie mi dystansu ciągle.. Daj mi więcej!. / Nienawidź!. Pozostało we mnie po tamtej lekturze uczucie niedosytu.Okej, "Kocham Cię, a miłością swoją" przez chwilę latało po wszystkich liczących się radiach.. Genius is the world's biggest collection of song .Kochaj mnie mimo wszystko Jeśli zwątpisz choć jeden raz Jeśli zwątpisz choć jeden raz Jeśli zwątpisz choć raz To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę Powrotów nie będzie Czasem coś.. tyci czort.. [Tekst piosenki "Prócz Ciebie, Nic"] .. Więc proszę cię, blisko bądź Kochaj mnie, trwaj przy mnie, bo Wokół wzburzone morze Tylko twoja dłoń .. Genius is the ultimate source of music .Zawsze ktoś pisze co dzień Fura bez dachu mnie wiezie dalej na imprezie gdzieś Takie mam życie co dzień [Bridge] I choć moje usta się cieszą na zdjęciach, oczy są smutne Po tym co zrobiłem nie mogę.Już się nie męczmy Przyrzeknij, miłość mi przyrzeknij Strach niepotrzebny nam, strach już uleciał Gdy szepczesz, że kochasz, uwierz wierzę Ci, wierzę Wiem, że chcę przeżyć dużo więcej i więcej Z tobą zwiedzić świat Nie patrzeć do tyłu, nie patrzyć na czas Nie patrzeć, co było, się skupić na dziś Skupić się na tym, czego nie chcemy stracićZ twórczością Aleksandra Sołżenicyna zetknąłem się po raz pierwszy prawie pięć lat temu, czytając Kochaj rewolucję!.

Co by się nie działo, kochaj siłą całą.

Cypis - Kochaj mnie skarbie tekstowo Kochaj mnie skarbie Cypis Kochaj mnie skarbie słowaZielona ławeczka - to tu dokonuje się bilans mojego życia.. Tu uwalniają się moje myśli,pragnienia, tęsknoty, a nade wszystkim nadzieja.. Nadzieja na miłość, na zmiany, na nowe życie, na radość, spełnienie i szczęście.. / Porwij moje serce na kawałki / Szybkie auta!. Proszę, popatrz na mnie Skup się tylko na mnie Kochaj tylko mnie [Refren] Daj mi trochę więcej każdego dnia A dam ci dużo więcej niż naprawdę się da Daj mi więcej!Widzę ciebie pod barem, dla mnie to stały jest widok Pijesz tu wódkę, nie wino, byle cię szybko zrobiło Wódkę zagryzasz cytryną, potem poprawiasz tequila I chodzisz ciepła aż miło, lecz w sumie o to chodziło I pytasz, co ja tutaj robię, pytasz, z kim ja tutaj jestem Pytasz, co ja tutaj robię, pytasz, z kim ja tutaj jestemZastanawia mnie, dlaczego odpuszczamy sobie miłość, Skoro to wszystko, czego tak naprawdę nam potrzeba.. Oby z daleka od kłamstw.. W ramionach świętego jestem obcy.. Kochaj mnie, kochaj mnie Nie ufaj smokom, bo w końcu zabiorą cię Kochaj mnie, kochaj mnie Proszę ugaś ogień bólu, niech poczują deszcz Kochaj mnie, kochaj mnie Nie ufaj smokom, bo w końcu zabiorą.Kochaj mnie Lyrics [Refren] Kochaj - nawet kiedy znów mi dajesz rady Kochaj - a ja znowu już nie daję rady Kochaj - skarbie, dzisiaj już nic nie poradzisz Tak po prostu kochaj mnie!.

Proszę, popatrz na mnie, skup się tylko na mnie, kochaj tylko mnie.

: Niedokończona powieść [ 1 ] -- aż trudno mi uwierzyć, że (patrząc na rzecz z punktu "czytelniczego") było to tak dawno temu.. Tutaj, tak dla odmiany, melodia całkiem spoko, tekst nie bardzo: gdzie tej piosence do takich lovesongowych arcydzieł jak "Do Ani" czy "6 lat później"?. Tu dokonuje się moje katharsis.. Tu uwalniają się sekrety.sekrety Kolety.Życie wziąłem all inclusive, czarne fury, przelew duży.. Gdzieś obok babie lato znów w powietrzu.. Nad nami zapach wczorajszego deszczu.Połóż na mnie głowę I spokojnie leż Bede cie tulił do sny A te zawistne kuwry rozstrzelam nawet tu Niech ida w pizdu I nigdy nie wracają śpij spokojnie Oni sami pozdychają.. A ja pytam czemu znów siedzisz na dachu z małą dziwką Znów siedzisz na dachu z małą dziwką Setny raz mówi ci, że zrobi dla ciebie wszystko Kiedy zawijasz pin-roll zawijam blanta Lecę na lotnisko, pierdolę cię i twoją rzeczywistość Od lat w chuju mam co ludzie myślą i co powiesz miNazwij mnie bezduszną, nazwij mnie zimną Ty jesteś czcionką pochyłą, ja pogrubioną Nazwij mnie zarozumiałą, pilnuj tonu Lepiej mnie kochaj, ponieważ jesteś tylko klonem Tak poza tym, nie byłeś zaproszony Bo mówisz tylko to, co ja już powiedziałam Kopiara, próbuje kopiować mój styl Uważaj na plecy, kiedy nie możesz patrzeć na mojeTekst piosenki: Co dzień chmury zwiedza moja głowa, sami specjaliści, w nowomowach..

Kochaj jak na końcu świata, od jesieni aż do lata (2 x) Pokochaj mnie jak za dawnych chwil.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt