Kartkówka z lektury w pustyni i puszczy

Pobierz

Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 2011-09-26 19:38:52Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania .Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. 2013-03-06 13:42:57Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudny''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" ..

W pustynii i w puszczy.

Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Jesteś molem książkowym?. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Pustynia Libijska Pustynia Libijska była bardzo piękna.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterawiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

... Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.

Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Klasa 5 Polski.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

wg Ldengusiak.. merken in "Meine Apps"W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Kapitan Glen i doktor Clary.Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z.. 10 punktów do zdobycia!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. pomocy !. Był to zielony, uprawny, urodzajny pas wzdłuż rzeki Nil.. W niektórych miejscach - tam, gdzie był dostęp do rzeki - rozciągały się wioski, położone w znacznej odległości od siebie.. Odpowiedz.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?. "w pustyni i w puszczy" odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57 "W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2010-03-10 18:08:40 JAKIE MIELIŚMY PYTANIA NA KARTKÓWCE Z LEKTURY " W PUSTYNI I W PUSZCZY " ?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Życzę miłego rozwiązywania.. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy..

Rozwiąż test!Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.

Rozwiąż test.. 2011-09-21 15:31:25 Jakie są pytania na teście z lektury : W pustyni i w puszczy ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Inne tryby testu.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Problematyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt