Violetta 3 opis odcinków

Pobierz

Odcinek 8: Camila próbuje pomóc Violetcie zrozumieć, czy pociąga ją Diego, czy też nie.. Ramallo wyśmiewa jego zachowanie.. Federico, student uczestniczący w wymianie, którego Violetta nie darzy sympatią, sprzecza się z nią, kiedy wraz z Tomasem sprząta .Streszczenie , opis Violetta 3 odcinek 22 .. [Violetta 3] Opisy odcinków 35- 38 Ostatnio na blogu dodawane były posty z odcinkami ale nie pojawiały się opisy tych odcinków.. León przyznaje Francesce, że zależy mu na Violetcie.Grupa daje ostatni koncert.. Ludmiła wykorzystuje sytuację i sprawia, że sprzeczka Leona i Violetty jest transmitowana na żywo.. León dowiaduje się, że Maxi napisał dla Violetty zwrotkę piosenki.. Teraz czeka ich już tylko występ w telewizji.. Odcinek zaczyna się od kłótni Leonetty , nie godzą się, Violetta wściekła odchodzi od Leona .. Germanowi wpada w oko tajemnicza blondynka i chodzi za nią przez całe przyjęcie.. Violetta Castillo (Martina Stoessel) - Violetta to bardzo utalentowana nastolatka, wychowująca się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, który ukrywa przed nią wszelkie informacje o jej zmarłej matce.. W Studio roznosi się o plotka o duchu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Mówi również, że nie wie, co o tym wszystkim myśleć i że nie chce mieć chłopaka.Nic dziwnego, że do naszego kraju zawitała serialowa Francesca Cauviglia, w której rolę wciela się Lodovica Comello (25 l.)..

Opis odcinków 31-33 ...pierwszy sezon ma 80 odcinków.

Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją .Odcinek 1 - 21 października Wakacje minęły.. Większość z was pewnie obejrzała już odcinek, ale dla tych którzy nie mogli tego uczynić lub jak ja nie posiadają Disney Channel jak zawsze umieszczam opis odcinka i link do obejrzenia.Opisy odcinków 71-80 :) 71 Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką.. Nastolatka jest bardziej pewna siebie.. więcej Odcinek 144 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.Opis odcinków nowsze Odcinki 145-84 starsze Odcinek 145 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.. Germán próbuje wyznać Angie miłość, jednak brakuje mu odwagi.Violetta 3; Martina i Peter , czyli zakochana para ; Streszczenia Odcinków; Postacie- drugi sezon; Nowinki; Nowe Zdjęcia; O drugim sezonie Violetty; Tłumaczenia piosenek; 1/23/2014.. "Violetta" odcinek 3 - streszczenie.. Kobieta obawia się jednak, że German nie pozwol… Violetta odc.. po 20 już przestały się pojawiać, jakaś przerwa, czy p co chodzi?. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji.. Ciekawych zapraszam do krótkiego streszczenia !.

1 ocena Najlepsza odp: 100%.Opisy odcinków: odcinki 56-60.

Między parą dochodzi do kłótni.. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy.. On wyznaje, że to z powodu pierwszego pocałunku Violetty z Leonem.. Broadway kaja się przed Camilą, ale ona nie chce go słuchać.. Violetta oznajmia ojcu, że wybiera się do kina z Leonem.- Violetta przeprowadza otwartą rozmowę z Tomasem.. co wydarzył sie we wczorajszym już 32 odcinku?. Antonio obwieszcza studentom, że mają wziąć udział w telewizyjnym konkursie talentów, ale nie wszyscy mają na to ochotę.. Grupa daje ostatni koncert.. Leonowi udaje się wynegocjować wolny czas dla zespołu, podczas gdy Violetta umawia ich na tę samą godzinę w telewizji.. Ludmiła wykorzystuje sytuację i sprawia, że sprzeczka Leona i Violetty jest transmitowana na żywo.. W studio 21 trwają przygotowania do imprezy Yumix.. .Przegapiliście odcinek Violetty w tym tygodniu?. Na początek Leon zwraca uwagę Alexowi , jest nie miły w stosunku do niego .Opis Odcinków Witajcie !. Między parą dochodzi do kłótni.. Nastolatka jest bardziej pewna siebie.. więcej Odcinek 144 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.32 odc.. Marco jest oczarowany urodą Franceski, ale boi się, że ona nie zwróci na niego uwagi.. Opis .Youtubowy Świat Violetta; Fioletowa Księga Wielkich Vilovers; 18 sierpnia 2013..

Opisy odcinków 71-76 Odcinek 71 (premiera 19.08.2013) ...

Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie .Violetta 3; Martina i Peter , czyli zakochana para ; Streszczenia Odcinków; Postacie- drugi sezon; Nowinki; Nowe Zdjęcia; O drugim sezonie Violetty; Tłumaczenia piosenek; 1/21/2014.. .Violetta 2 - odcinek 3 + opis odcinka 4 Odcinek 3 .. ZAPRASZAM !. Aktorka gra najlepszą przyjaciółkę ty… Violetta 3 sezon odc.. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana.. :) Przepraszam iż piszę okropnie późno streszczenia odcinków ale nie miałam dostępu do komputera i dopiero dziś go odzyskałam.Tekst pochodzi ze strony violetta.novela.pl jednak byście nie łazili po stronach i szukali danego odcinka pozwolę sobie tekst umieścić tutaj : .. Dziewczyny są podekscytowane popularnością grupy.. Diego dedykuje Violetcie piosenkę.. odpowiedział (a) 29.12.2013 o 16:36: a gdzie on miał 20 odc.33 - Opis odcinków z tego tygodnia :) 61 , (5.08.13) Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talent ów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami.. Po kilku latach spędzonych w Europie Violetta powraca do rodzinnego Buenos Aires w Argentynie, gdzie poznaje swoją guwernantkę Angie, która tak naprawdę .Ile odcinków ma Violetta 3?.

,streszczenia 36 ,37,38,39,40 odcinków i wywiad z Jorge Blanco *32 odcinek* 32 odc.

Leonowi udaje się wynegocjować wolny czas dla zespołu, podczas gdy Violetta umawia ich na tę samą godzinę w telewizji.. By Violetta nie poznała prawdy Diego i Fausta mówią jej, że udają parę, by Andres dał jej spokój.. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi.. Od teraz opisy odcinków będą pojawiały się w soboty, oczywiście po miesięcznej przerwie odcinki będą regularnie dodawane.Angie chce powiedzieć Voletcie, że jest jej ciotką.. 53) w czwartek, 12.02.2015, o godz. 16 w Disney Channel.Bridgit Mendler - sezon 2, odcinek 11; Ross Lynch - sezon 3, odcinki 69-70; R5 - sezon 3, odcinek 70; Bohaterowie.. León robi się zazdrosny i opuszcza klub karaoke.. violetta *Streszczenia 36 ,37,38,39,40 odcinków* Odcinek 36 § Zbliża się dzień wielkiego.. [Violetta 3] - Odcinek 21 W Polsce od dziś znów możemy cieszyć się nowymi odcinkami "Violetty".. Gregorio zmusza Antonia, by wybrał pomiędzy nim, a Pablem.. 3 - opis, streszczenie: Ludmiła zakochuje się w Tomasie "Violetta" odcinek 3 w środę, 3.09.2014, o godz. 18 w TVN7.. Odcinek 37 - Violetta odpowiada, że Leon dbał o nią i że dopiero się poznają.. Odcinek 03On i Violetta lądują pośrodku lasu.. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie.. Opis odcinków 34-35 .Opis odcinków nowsze Odcinki 145-84 starsze Odcinek 145 Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka.. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku.. Diego rozmawia z Gregorio o studiu i ich szkole tańca,dla taty to ciężka sytuacja.Opisy odcinków 61 .. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles.. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji.Sezon 3 Sezon 2 środa, 20 sierpnia 2014 Streszczenie , opis , + cały odcinek Violetta 3 Odcinek 17 + zwiastun 18 odcinka Unknown Koniec Violetta 3 odcinek 17 !. Oni puszczają powtórki bo po prostu tłumaczą nastepne 20 odcinków i tak cały czas :) 2 sezon będzie pod koniec października :) asia28033.. Odcinek 3-23 października.. Diego .Violetta 3 - piosenki ; Blog kulinarny Angie- odcinki; konkursy ; 8 października 2014 [Violetta 3] Odcinek 32 .. Sprawdźcie sami!. Kobieta pojawia się ponownie w restauracji, tej samej, w której są Germán i Ramallo, ale nie dochodzi do spotkania.. 213 - opis, streszczenie: Violetta zazdrosna o Leona "Violetta" 3 sezon odcinek 213 (odc.. Chce wiedzieć, dlaczego chłopak ostatnio zachowuje się dziwnie.. Cami rozmawia z Maxim o Brodueyu.Chłopak broni przyjaciela.. Angie wzbudza zaufanie Violetty i staje się jej wzorcem…Lista odcinków; A Final, a Song; A Dream, a Song; Marzenie, piosenki; Zakochanie, piosenki (odcinek 11) Okazja, piosenki (odcinek 12) Podejrzenie, piosenki (odcinek 13)Diego przyłącza się do Violetty, gdy ta śpiewa utwór "Hoy somos más" i razem wykonują refren..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt