Tomek sawyer test z odpowiedziami

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMoże masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Wolne Lektury :: Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera.. Dziwne zabobony, o których w książce jest mowa, panowały powszechnie wśród dzieci i niewolników Zachodu w .Pl/test/271830/19764.. W teście Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Dlaczego ciotka Polly chciała zbić Tomka rózgą?. Pytania z tomka sawyera : Media Lab, Inc.Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według ednego pierwowzoru: est on połączeniem charakterów aż trzech chłopców, których znałem, może zatem uchodzić za pewną kombinac ę psychologiczną.. Zawiera 14 pytań.. Dziwne zabobony, o których w książce est mowa,Przygody Tomka Sawyera 1.. - Miejsce wydarzeń Ameryka Północna, St. Petersburg, Missisipi, - Bohaterowie Tomek Sawyer, ciocia Polcia, Becky Thatcher, Huck Finn, - Wydarzenia Malowanie płotu.. Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. A - Nie on Alfred Temple B - Becky pomazaBa ksi|kˇ C - Tak .Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania zawarte w teście.. Z jakich elementów składa się świat przedstawiony w powieści: - Czas wydarzeń XIX w.. Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według jednego pierwowzoru: jest on połączeniem charakterów aż trzech chłopców, których znałem, może zatem uchodzić za pewną kombinację psychologiczną..

przygody tomka sawyera test z odpowiedziami.

Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. Pytanie 2: Sid był: Pytanie 3:Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Test przygody tomka Saweyr.. Co Tomek napisaB na piasku gdy byB piratem?. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. sprawdzian w klasie 2 gimnazjum z Historia - klasa 2 - ściągi,sciagi,lektury,opracowania,słowniki Europa i Polska w XVI wieku Dokument .. Rozwi krzyówk.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiaz test z lektury: " Przygody Tomka Sawyera" 1.. A - Nie paliB fajek B - Z Huck'iem (tylko) C - Z Huckiem i Sidem D - Z Huck'iem i Joe'm 20.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Udostępnij.. kamilaszalkiewicz_25429.. / 4 lata temu (15 października)PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Jak napisać kartkówkę z lektury Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jutro mam test z znajomosci lektóry Tomka Sawyera potrzebuje takich informacji co się przydadzą doKlasyczna powieść dla młodzieży Marka Twaina, zatytułowana Przygody Tomka Sawyera, została wydana w 1876 roku, a na polski rynek książkowy trafiła w 1901 roku.Za pośrednictwem przygód chłopca o wyrazistym charakterze i jego przyjaciół Twain kreśli portret małomiasteczkowej obyczajowości i realiów życia.Przygody tomka sawyera test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Załóż własny blog!Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera.doc - Przygody.

Przysięgę, że Huck i Tomek uciekną z domu.

Tags: Question 4 .. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Po pomalowaniu parkanu zmienił się stan majątkowy Tomka: A. zubożał C. był bogatszy o 100$ B. stał się .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 201119.. .Plik Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera(1).doc na koncie użytkownika arb48 • Data dodania: 10 mar 2013Polecenia/pytania N: Uczeń: Pomoce: 5.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. A - AMY B - TOMEK SAWYER C - BECKY D - Wszystkie odpowiedzi s poprawne 21. ..

1.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Przygody Tomka Sawyera odpowiedzi.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. 0 0 najlepsza odpowiedź.Test sprawdzający wiadomości o czasowniku w kl. iv 00 zł.Wladca Lewawu Test pdf Download Free, test z przygody tomka sawyera Test na start klasa I gimnazjum.. Dochodzenie prawdy przed sdem.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR.. Jaseq11 3 lata temu.. W szkółce niedzielnej.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Zobacz quiz: "Przygody Tomka Sawyera".. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Gdzie był ukryty skarb Indianina i jego wspólników?. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Odpowiedz.. Koledzy Tomka pomalowali za niego parkan, ponieważ: A. otrzymali po 50 centów C. otrzymali sznurek i zdechłego szczura B. w wyniku przegranego zakładu D. sami chcieli spróbować tej przyjemności 4..

Są rzeczy, które też możesz otagować Przygody tomka sawyera test z lektury?

TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. / 5 lat temu (15 października)Huck Finn jest portretem z natury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt