Przysięga 471 streszczenie odcinków

Pobierz

Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po .Opis odcinków.. Lekarze walczą o jego życie.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.Co wydarzy się w odcinkach 471 - 475?. Uważa, że nie miała prawa tego.. więcej.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1 października 2021Turkweb.pl 499: Mimo późnej pory, Emine opuszcza rezydencję.. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.. Przyszłam na umówione badanie USG" - oznajmia.. Emir wychodzi ze szpitala.Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. "Przysięga", odc.. "Nie wygląda na fotomontaż" - mówi do siebie.. Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Streszczenie 471. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Podczas badania USG, Kumru otrzymuje wstrząsającą informację.. - pyta kobieta w rejestracji.. Jej dziecko nie żyje.Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. W najnowszym epizodzie Reyhan ma kłopoty żołądkowe..

Ile odcinków?

Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. Talaz nalega, żeby Cemre wróciła do domu.Przysięga odc.. O czym jest?. W najnowszym epizodzie Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację.. "Przysięga": Kumru ucieka ze szpitala psychiatrycznego!. Mimo późnej pory Emir jedzie do apteki po rumianek.. Kemal jest w szoku, widząc wyniki badań DNA.. W najnowszym epizodzie Reyhan cierpi w samotności.. Mężczyzna powtarza przez sen imię córki.. "Musiał coś schrzanić" - mówi kobieta, coraz bardziej się niepokojąc.. Emisja: poniedziałek, 6 września 2021 - streszczeniePodczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. Narin dostaje awans.. W 484 odcinku serialu Przysięga Songul jest urażona i namówiona przez Hikmeta postanawia wrócić do domu.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Polska premiera serialu odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP1.Polski nadawca stosuje odmienny w stosunku do oryginału podział treści na odcinki; ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość ok. 50-70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w .Przysięga streszczenia odcinków.. Feride wraca, czym wszyst.Tymczasem Kemal biegnie do Masal, która nagle zaczyna krzyczeć..

Ile odcinków ma serial?

Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła je w tajemnicy.. Seyfi, by ratować życie, okłamuje Cevahira.. Akcja wraca do rezydencji.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.Odcinek 487.. Udostępnij.. "Nazwisko?". - "Gdyby było inaczej, już dawno by zadzwonił".Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.. Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.. Co się jeszcze wydarzy?Streszczenie odcinka.. Czy Narin wreszcie powie mu o testach DNA?. "Dzień dobry.. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala.. Kumru włamuje się do domu Narin, Cavihasr trafił do więzienia, Narin zostaje wezwana do szpitala, a w rezydencji Tarhunów pojawia się Yasemin, nowa opiekunka.Przysięga odcinek 471: Kumru otrzymuje szokującą wiadomość!. Akcja przenosi się do domu Kemala.. Cemre próbuje pocieszać zrozpaczoną Feride.. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali.. więcej.. Emir wraca z matką do rezydencji.. - "Jest bardzo realne".. Songul znęca się nad Cavidan!. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. Komentuj.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Jej dziecko nie żyje.. Feride odkrywa, że to dzięki Emirowi dostała nową pracę.Przysięga - odcinek 471..

Feride dostaje propozycję pracy.Opisy odcinków Przysięga 13 - 19 września.

Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.. Co się stało?. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. [STRESZCZENIA] 20.Streszczenie 170. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. "Nazwisko ojca?".. "Usiądź, wkrótce cię zawołamy".Przysięga - odcinek 471.. Narin odbiera telefon siostry i zaprasza Leventa na rozmowę.Przysięga streszczenie szczegółowe odc.. Narin odbiera telefon siostry i zaprasza Leventa na rozmowę.. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.. W czasie badania USG Kumru wychodzi na jaw wstrząsający fakt.. Przeczytaj streszczenie 496. odcinka Przysięgi i dowiedz się więcej!Streszczenie odcinków, mecze na żywo.. Emir wciąż wspomina ukochaną.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.Przysięga odcinek 471.. Masal bawi się z bliskimi w chowanego.Serial "Przysięga" - streszczenia nowych odcinków na kolejne dwa tygodnie "Przysięga", odc.. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓW Emisja: poniedziałek, 6 września 2021 - streszczenie Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość..

Ile odcinków ma serial […]Podnosi z podłogi zgniecione w kulkę zdjęcie i rozwija je.

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Co jeszcze .W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Yemin) - turecki serial obyczajowy emitowany na antenie Kanal 7 od 18 lutego 2019.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent.Przysięga (tur.. Songul jest wściekła i wygraża Cavidan.. Chce si.Streszczenie 179. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.. W tym samym czasie Feride odkrywa, że .471: Kumru przychodzi do szpitala.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. Kumru przechodzi USG, Seyfi zjawia się u córki, Feride zostanie porwana przez.. mafię, a emirowi udaje się ryzykownie wyminąć pościg oraz uciec przed pościgiem.Przysięga Odcinek 471 / Przysięga.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. 148 obejrzeć można w czwartek w TVP 1 lub powtórki na TVP VOD.Przysięga 484 streszczenie szczegółowe.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 42 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-23 21:13.. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Songul jest z powrotem w pokoju.. Co wydarzy się w odcinkach 476 - 480?. Streszczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt